Tmavé fľaky po akné

sasha2
8. apr 2015

Zeny,chcem sa vas spytat este na jednu vec. Od puberty mam problem,ze vzdy sa mi po akne urobi hnedy flak-ano,moja chyba,lebo sa rypem,ale mam uz dost rokov na to,aby som mala tolko toho na tvari a taktiez na chrbate. V 16-tich mi kozna predpisala antikoncepciu a po flakoch a pupakoc ani stopa. Pred otehotnenim som tabletky vysadila a zase to islo dolu vodou. Teraz rok po porode som flakata hrozne, pupaky su este horsie..tabletky nesmiem uz nikdy kvoli komplikaciam pri porode a poruchy pecene. Uz ju mam v poriadku,ale mam malo vitaminu D. V lete sa mi vzdy vsetko da do normalu. Mate niektora podobny problem? Alebo mi viete poradit ako na to,aby bolo vsetko ok? Dakujem pekne

luslus
8. apr 2015

ahoj, tak mne sa robia rovnake flaky - co nova vyrazka = novy flak. v lete to mas preto fajn lebo sa opalis a to tak nevidno a slnko ti vysusi pokozku tak sa ani vyrazky nerobia (aj ked mne sa robia na tvari este viac). jedine, co mi pomohlo bol roacutane ale ten ty nemozes kedze mas problem s pecenou. viac ti neviem poradit, mozno nejaky chemicky peeling a taketo veci, ale ja na to moc neverim

rainee
8. apr 2015

Ja mam tiez dodnes problem s akne aj flakmi, NIC nepomohlo,ani lek.kozmetika,antika, roacutane,vodicky masticky,vitaminy,stravujem sa zdravo az dietne. Jedine slnko a more, do tyzdna na dovolenke mam po vyrazkach. Asi budem bodkovana do konca zivota....este ze existuje makeup 🙂