Tlkot srdca v bruchu

23. aug 2020

Citite aj vy ked lezite tlkot srdca v bruchu, teda vlastny tep?? Som z toho zaskocena leno som si to doteraz neuvedomovala, ale normalne sa mi brucho hybe viditelne hore dole vo vlastnom tepe... co som citala je to vidiet hlavne u chudych ludi (brusna aorta) ale to moj pripad teda nieje mam nadvahu min.15 kg...ukludnite ma prosim ze to citi/vidi aj niekto iny

limetka69
23. aug 2020

Nie. Si jedinečná. 😂

autor
23. aug 2020

@limetka69 tak diky len teda neviem ci myslene ironicky alebo co...

viikkki
23. aug 2020

Aj mne sa to deje bud v kľude

sosovica
23. aug 2020

Je to normálne máš tam brušnu aortu ktoru ma každý človek 🙂

limetka69
23. aug 2020

Samozrejme, ze ironicky. Divna by si bola, keby sa ti to nedialo. Keby si to dala do googlu nasla by si odpoved, aj tu na konovi som to uz videla velakrat. Staci si dat namahu hladat.

denden77
23. aug 2020

treba sa menej pozorovat 😉

autor
23. aug 2020

@limetka69 vsade aj na konovi mi naslo ze to je vidiet u chudych co niesom ani z dialky..a inde mi vyhodilo nejaku aneuryzmu smrtelnu...ale diky

limetka69
23. aug 2020

Ja tiez nie som chudá a pozorujem to.

pribinak
23. aug 2020

Ja žasnem. Obdivujem doktorov, že keď im niekto takýto zavíta do ambulancie, že nedostanú mŕtvicu či infarkt.
Prosím Tá, veď to čo vidíš, cítiš, či si nahmatas, je brusna aorta.

autor
23. aug 2020

@pribinak asi preto sa pytam slusne tu a nebezim hned rano k doktorovi, peace

zoes
23. aug 2020

@pribinak tiez som tak prirychlo sudila..kym sa mi nestalo,ze to co som na inych odsudila sa mi stalo..staci byt citlivejsia osoba alebo mat nejake strachy a uz niesi tak nad vecou..

zoes
23. aug 2020

Tiez som si to raz vsimla,ked som mala raz take pocity akoby mi zuckalo nervami(zasklby svalou) a dovtedy som si to nikdy neuvedomila..ozaj ak to das do googla najdes najhroznjesie diagnozy..ale odsledovala som si na sebe muzovi a detoch,mame to vsetci😊

pribinak
23. aug 2020

@zoes aj citlivejšia osoba má Google, aj citlivejšia osoba má mat aké take základy - vedomosti o ľudskom tele. Aj citlivejšia osoba by mala byt nad vecou ( teda pokial nemá psychiatrickú diagnózu)

klarissa25
23. aug 2020

To je uplne normálne

zoes
23. aug 2020

@pribinak 😅hm tak ja som som zdravotnik a cim viac vedomosti mam, tym horsie.. bezne sa stretavam stym ,ze nexistuje nic ,co by neexistovalo...a prave ten google dost zneisti..

morigan555
15. jan 2024

Ahoj, ako si nakoniec dopadla prosím?
Mám niečo podobné.... samozrejme, že viem že to mám...ale mám to viditeľné a silné....dakujem

lucinka74
17. apr 2024

píšem síce neskoro ale presne toto som riešila a áno presne to isté som našla cez google..bud uplne chudí ľudia -čo nie som - alebo život ohrozujúci stav vydutia brušnej aorty s odporúčaním vyhľadať lekára a sono brucha..lebo tá vydutá aorta sa inak ani neprejavuje až ked je neskoro. zajtra idem teda na sono brucha..toto nebudem riskovať

zuzka2026
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dolynkag
27. júl 2024

@lucinka74 čo zistili ma sono? Mám to tiež