Tlaky v nose a krv

nikol1288
6. júl 2024

Ahojte som prechladnuta a uz 5 den ma boli hrdlo . Davam si jox dnes lepsie. Teplotu som mala len prvy den 38 inde dni tak 37,4 max. Dnes som zacala snakat krv. Sopel ani kasel cely cas nemam, iba tlaky v nose. Nikdy mi krv z nosa netiekla som z toho v riti. A ide len ked snakam inak nie..

stanulienkat
6. júl 2024

Suchy vzduch, alebo ti prasknu jemne cievky v nose, alebo vyvijas silny tlak pri siakani. Nie je to nic vazne.

nikol1288
autor
6. júl 2024

@stanulienkat ja som v strese teraz lebo mam tlak v nose a neviem co robit. Doteraz som vykasliavala hlieny zeleno krvave a bojim sa

luccija
6. júl 2024

@nikol1288 to je na ATb môžeš mať zápal dutin

luccija
6. júl 2024

@nikol1288 kúp si zatiaľ sinupret a nahrievaj sa.
Zelené hlieny sú zle máš zdurenu sliznicu preto ti tecie krv

stanulienkat
6. júl 2024

@nikol1288 krv v hliene mas z nosa-zrejme ti to zatieklo. Bezne mavam jemne krvacanie z nosa pri chorobe. Jemne si chyt kridla nosa a jemne tlac. Mozes aj chladit. Zmeraj si po chvile tlak krvi, ak mas tlakomer.

nikol1288
autor
6. júl 2024

@luccija vo svtrtok som si davala robit crp a bolo 27 braj to nieje na atb ze pockame do pondelka.. vsetko mi preslo aj hrdlo aj celkovo ale dnes toto sa stalo

jeennyv
6. júl 2024

@nikol1288 krvave sople to je bezne pri zapale dutin plus ti asi popraskali cievky v nose, to mame v rodine..ked sa preliecis chod na orl vysetrenie tam ti povedia v ako stave su..daju sa neviem ako to nazvat zatavit, stipe to..ale nebude ti pri tlaku z prechladenia atd krvacat nos

nikol1288
autor
6. júl 2024

@stanulienkat ja budem mat isto vysoky lebo mam z toho traumu odkedy som bola tehotna a musela si merat tlal kzdu hodinu… teraz ked si len vyberam tlakomer toci sa mi hlava a ked uvidim to cislo bude mi este horsie

stanulienkat
6. júl 2024

@nikol1288 jeejda....tak sa najprv ukludni a potom meraj🙂