Tlaky na hrudníku a bolesť krčnej zo štítnej

lenka1209
22. sep 2023

Ahojte vedel by mi niekto poradit? Uz od minuleho roka ma trapi bolest krcnej chrbtice skor dolnej ale aj hornej na hornej skor taky tlak pocitujem akoby a na dolbej silne pnutie az taka neznesitelna bolest ako ked si zalezite a ta bolest mi akoby vrazala do hrudnika ...tlaky do hrude ktore mi vrcholia v krku ..ten pocit knedlika v krku ..nemam problem s prehltanim ani jedenim ani ma nepali zaha len ten tlak a silna bolest z krcnej ...obcas mam pocit akoby mi v krku skrkalo ...ked ma to silno rozboli boli to az do hlavy do tych dierok v zahlavi a ma to celu akoby paralizuje...mam uz 2 tyzdne v ustach akoby savo bo mydlo bo take znecitlivenie ...aj koza na tvari je akoby menej citliva...chodila som mesiac ku chiroptaktikovi zacalo mi byt velmi zle tocaky pocit na odpadnutie dvojite videnie...bola som u dr.vzal krv a ze mi vysla diagnoza zvacsena stitna zlaza ale akoby iba jeden hormon ale vravel ze to by som nemala mat z toho taketo stavy tak patram ci dakto ma podobne priznaky...cakam na termin na endokrynilogiu na sono ...mam za sevou MRI hlavy minuly rok, MRI krcnej, rongen pluc , krvne odbery ...liecba kortikoidmi prenisonom, tym ze mam silne hucanie v hlave mi nasadil aj betablokatori bo mam vyssi pulz a busenie srdca...nikde nemozem najst zeby moje prejavt mohli suvisiet so stitnou povedze ze v tom nie som sama 😭