Tlak pri rebrách

luckalolko
2. okt 2023

Dobrý deň , chcem sa spýtať ma niekto skúsenosť s týmto?:cítim taky tlak na pravej strane v hornej casti rebier pod prsnikom uz dlhšiu dobu , je to také akokeby vám tam nieco vadilo , tlačilo je to také zvláštne , ma niekto skúsenosť? Ďakujem za odpovede

domiklik
2. okt 2023

@luckalolko áno, ahoj krvný rozbor ukázal zvýšené pečeňové hodnoty

msnesquik
2. okt 2023

@luckalolko pečeň

luckalolko
autor
2. okt 2023

@domiklik ahoj a bola si aj na Sone? Mňa čaká sono ale až neskor mam termín, alebo ti len povedali ze mas zvýšené pečeňové testy a neriešili ďalej?

luckalolko
autor
2. okt 2023

@msnesquik a co presne s pečeňou ?

msnesquik
3. okt 2023

@luckalolko no zrejme zvysene pecenove enzymy, ja som mala s pecenou problemy, vzdy sa ma pytali, ci nemam tlak pod rebrami, to znamena, ze je zvacsena...treba patrat po pricine

kvetinka75
3. okt 2023

áno občas mám a výsledky v poriadku, tak neviem z čoho. Ale mám ztukovatenú pečeň, tak možno z toho.

domiklik
3. okt 2023

@luckalolko riešili ale ja som bola tehotná, dieťa veľké, ahoj tlačidlo na pecen

luckalolko
autor
3. okt 2023

@msnesquik ahoj no mne na gynekologii robili krvne testy a tam som mala pečeňové testy v norme dá sa to aj odtiaľ zistiť z krvi ?

luckalolko
autor
3. okt 2023

@msnesquik myslím akoze tie zvýšené pečeňové enzýmy.....a mala si tie tlaky tiež? Ja som akurát dnes bola na sonografii ale niečoho iného a dali mi termín na brusnu dutinu koncom októbra tak ešte musím cakat

lenka2218
3. okt 2023

@luckalolko ahoj, tiež mam niečo také. Bolelo ma už v tehotenstve, sono robene 3x vraj mala tlačila. Robene sono aj po pôrode všetko ôk. Dr ze to môže byť z chrbtice. Masáže nezaberajú, idem k chiropraktik ovi ale až v novembri. Prestala som dcéru uspávať na rukách a bolesti sa zmiernili. Mne to sem tam vyráža až na brucho a do chrbta.

luckalolko
autor
4. okt 2023

@lenka2218 ahoj no mňa chrbtica bolieva a problémy mávam na lavej strane krizov koli čomu som aj chodila na injekcie ....... ja mam len pod pravým prsnikom tento tlak pri rebrach , stále premyslam co by to mohlo spôsobovať, lebo kým sa človek dostane na sono .....potom pozerám a nete ale tak nič také presne konkrétne som o tomto nenasla , všade píšu o pečeni , žlčníku a tak ďalej....pecenove testy síce od gynekologicky co mi brali krv tak tam boli v norme .....myslíš že to bude spôsobené skôr tou chrbticou ? Ze by to takto tlacilo, alebo poprípade koli krížom ale s tými mam problémy na lavej strane....aj krcnu chrbticu mam nanic celu takú stuhnutu , ja som koli tomu tlaku bola u obvodnej ta mi prehmatala celú brusnu dutinu no všetko bolo v poriadku..ale posledne mesiace mam dosť stresu tak neviem ci by mi aj toto mohlo spôsobovať ten tlak .....a nasla som si pri rebrach na dotyk pod kozou cítim hrcky aj k tomu sa vyjadrila obvodná ze to sú tukove aj na Sone ked som bola síce koli niečomu inému som sa pýtala aj na tieto hrcky aj ta pani Dr mi povedala ze to budu pravdepodobne tukove hrcky ....len musím cakat na termín, nenahmatala si si aj niečo takéto ? Ze ci aj to to nemôže spôsobovať

luckalolko
autor
4. okt 2023

@lenka2218 a máš aj teraz ten tlak pociťuješ ho ešte?

luckalolko
autor
4. okt 2023

@lenka2218 a ešte k deťom tých som sa na rukách neskutočne veľa nanosila z čoho ma hrozne bolela chrbtica

lenka2218
5. okt 2023

@luckalolko ja som si nenahmatala nič... Ale môžu to byť aj spazmy... Určite to môže byť spôsobené aj stresom.... Tiež som mala veľa stresu a čítanie na Google mi ho ešte len pridávalo. Dala som sa ako tak do kľudu, prestala som dcéru uspávať na rukách a je mi lepšie. Ja som mala ani nie ze tlak ale bolesti až v bruchu. Sono mi ukázalo všetko v poriadku. Takže netreba sa stresovať. Ja viem ľahko sa to napíše ale fakt stres veľa vyvoláva.