Tlak pod rebrom

ivetka312
26. apr 2022

dobrý večer... veľmi by som chcela pomôcť ... začala som cítiť taký nepríjemný tlak pod rebrom ..akoby mi tam niečo zavádzalo...sem tam niečo cítim tiež no nie vždy...dokonca aj na krku....bola som na RTG sono tam všetko ok, ďalej som bola na gastroskopii tam mi bol diagnostikovaný gerd a refluxna ezofakitida... myslíte že ten tlak je vyvolaný tým... gastroenterológicka na mňa pozerala že nie.. že nemám tak vážnu diagnózu aby ma bolel až chrbát... neviem kam sa obrátiť...

alenamihal
27. apr 2022

Mna strasne pichalo pod pravym rebrom ,RTG brucha,chirurg /gastro dopadlo v poriadku a gastro lekar mi povedal,ze je to od chrtbtice...poslal ma na neurologiu (tam som este nebola) ale namiesto toho som isla k fizioterapeutovi-dala mi 3x masaz a bolest uz nemam...a to som nemala skoro ziadne bolesti chrbta,len sem tam medzi lopatkami... takze moze byt niekde len sval,alebo nerv cvaknuty a bolest je uplne ine,kedze je to prepojene...tolko len moja skusenost.drzim palce

ivetka312
autor
27. apr 2022

@alenamihal no už aj nad tým rozmýšľala..no ja vôbec necítim bolesť len ten tlak...

dolynkag
24. apr 2024

@ivetka312 aj ja ho pociťujtem v strede, ale zatiaľ neviem, čo to môže byť, občas som mala krče, ale tie už nemávam, vy ste na niečo prišli? podarilo sa vyliečiť?