Tlak na hrudi, bolesť ruky a svalové zášklby

fanusikrm
9. dec 2022

Ahojte, zvykol som sem písať v lete častejšie ohľadom mojich problémov, prešiel som si vtedy vysokým pulzom v kľude, tlakom na hrudi, triaškou a milión ďalších problémov. Veľa ľudí mi tu písalo že mi nič nie je, že si to len namýšľam, že mám ísť doktorovi a keď si budem istý že je to v poriadku, tak sa to zlepší. Mám za sebou kardio vyšetrenie (v lete echo+ekg, v septembri 24h holter s pár extrasytolami), endokrinologické vyšetrenie (zvýšený hormón TSH), ortopedické vyšetrenie (mierna skolióza 13°). Je pravda že mesiac po tých vyšetreniach som sa cítil lepšie, no teraz to začína znova.. Bolesť na hrudi pod ľavou bradavkou na rebrách, svalové zášklby, preskakovanie srdca a pridali sa k tomu nové problémy ako mravenčenie na nohách a rukách, bolesť ľavého predlaktia, raz za čas mávam zakalený moč ale neviem či to s tým nejako súvisí. Viete mi niekto poradiť čo to všetko môže znamenať? To že sa vrátili staré problémy ma až tak nerozhodilo, keďže som si na ne už zvykol ale znepokojili ma tieto nové ako bolesť v predlaktí, zakalený moč a mravenčenie.

lb1984
9. dec 2022

@fanusikrm neurologiu si absolvoval?

bejbypd
9. dec 2022

@fanusikrm a teraz naozaj v dobrom smer psychiatria a potom sedenia so psychológom..viem o com hovorím a co dokáže spraviť stres ,nikto nemá toľko akože infarktom smrti a zdravotných problémov ako človek v strese a panike ..je to v hlave ,vyšetreniami máš potvrdene,že nie v tele..ničís sa sam

irusa
9. dec 2022

No novodobá diagnóza tetania, úzkostná porucha s panickymi atakmi

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fiffinkaa
9. dec 2022

Nemáš problémy s hrudnou chrbticou?

aurinia
9. dec 2022

@fanusikrm ja som mala podobné veci asi 3mesiace. ..zasklby, krče, rôzne bolesti . .absolútne tá chápem...ja som bola v strese ze čo mi je ....a keď to niekomu este hovoríte, no čisty blázon....bol to long kovid.....skončilo to bolesťou celého tela, teplotou a po teplote sa to všetko stratilo.... Tlak na hrudi ak máš vyšetrenia EKG, tlak v poriadku je Panik atak....to môže byť zo strachu, stresu ... Psychiater da lieky pomahaju

gogce
9. dec 2022

@fanusikrm skuste podporit svoj zdravotny stav prírodnou formou. Odporucam Duolife Balicek srdce v pripade potreby mi piste spravu.

fanusikrm
autor
9. dec 2022

@lb1984 Nie, nikto ma tam neposlal pri spomínaných problémoch, ani môj lekár

@fiffinkaa Neviem o tom, bol som aj na rtg pľúc a srdca + rtg chrbtice a hrudníka pri tej skolióze, ale okrem toho mi nič iné nepovedali

@dreamss To neviem, covid som mal ešte začiatkom roka a problémy mám stále

lb1984
9. dec 2022

@fanusikrm ja by som psychologa/psychiatra zvazila až by som mala všetky vyšetrenia. .Som prekvapená ze také zakladne vysetrenie nemáš absolvovane ešte 🤗 možno by som doplnila aj urologicke vysetrenie - moc si bol odniesť na kontrolu bol v poriadku?

fanusikrm
autor
9. dec 2022

@lb1984 Keď som bol s tým všetkým u môjho lekára, priniesol som hneď aj moč keďže som si myslel že tam je tiež problém, ale oni si ho nezobrali, ževraj to netreba že to nemá nejaký súvis. Lekára som už zmenil, no vraj mám počkať na ďalšie vyšetrenie krvi na endokrinológii keďže som obsolvoval zatiaľ iba jedno. Povedali mi, že ak sa tie výsledky nevrátia do normy, potom to budeme riešiť

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikus9882
11. dec 2022

@fanusikrm ja mam velmj podobne priznaky asi 3 mesiace, vsetko co mi robili je ok, okrem magnezia= takze 99% tetania. odporucam psychologa hned na zaciatku, lebo mne to sklzlo az do depresie a uzkostnej poruchy a to je potom uz fakt narocne prekonat.

gogce
11. dec 2022

Prekonala som prvy Covid a tento rok druhy - moju imunitu podporujem VitaC, MyBlood, Den a Noc tobolky Prolimunno, Collagen a Prostik - vsetko prírodnej produkty