Tlak na hrudi a bolesť chrbtice

leidi21
17. dec 2016

Dobrý večer už druhú noc mám taký problém že sa v noci zobudím na strašný tlak na hrudi a zároveň bolesť chrbtice myslíte si že je to s prechladnutia alebo radšej zájsť k lekárovi máte s týmto niekto skúsenosť? 😞

hogik
18. dec 2016

Moze to byt z chrbta,moj ex sa raz nevedel az nadychnut tlacilo ho v hrudi tak siel do nemocnice a tam.mu.len pichli volaco do chrbta a bolo dobre...

danielahamar
18. dec 2016

treba dať napraviť chrbát, nič iné nepomôže, žiadne obstreky ani lieky

tetaniasm
19. dec 2016

skuste si kupit magnezium 500 a uzivat 2-4 tabletky denne, mozno je to len stresom,

pictbridge
19. dec 2016

Presne tuto noc ma tak skolilo ze som sa nevedela nadychnut je to strasna bolest. Ani je to chrbtica ja mam skoliozu pomaha mi len lahnit si na bruho mam svoju polohu pokrcim nohu pod seba ako sa da a povoli. Je to akoby krc. A je to fakt velmi neprijemne. Hned ma zaliala horucava. To je uz znamenia ze je čas na rehabilitaciu.

denamir
25. feb 2018

Baby som dva mesiace po pôrode ale strašne ma boli chrbát mam aj skoliozu aj kyfozu hrudnej chrbtice. Ale mňa pichá aj pod ľavým prsnikom ako keby pri srdci ale mam robene za mesiac 4 krát ekg a všetko ok aj echo a všetko ok mate to niektorá? je to fakt z chrbtice keď ma pichne vždy si myslím ze infarkt a už som kao

danielahamar
25. feb 2018

@denamir chrbtica

denamir
26. feb 2018

@danielahamar máš aj ty tie bolesti a pichanie na hrudniku?

vincentka1
21. feb 2019

@denamir skus kvalitné papuče s pevnou tvarovanou klenbou. Nie rovnou podrážkou. Odkedy ich mám nemám s chrbticou problém.

soemdo
20. okt 2021

Dobrý deň, už rok mám sťažené dýchanie, tlak na hrudi hlavne keď veľa chodím, občas mi dosť čudne búši srdce silno. Pred rokom som bola u kardiológa, všetky výsledky boli v poriadku, tento týždeň som bola pri internistke brali krv robili EKG tiež všetko v poriadku. Bola som už aj na gastre, alergolog, pľúcna. Furt mám dobré výsledky.
Takže nechápem tie bolesti. Rentgen chrbtici ukázala že mám trošku skryvenu chrbticu.

mima1108
18. júl 2022

@soemdo ahoj ako si dopadla ja mam to iste strasny tlak na hrudi a bolest chrbta

albinazigova
27. dec 2023

@denamir ano

albinazigova
27. dec 2023

@denamir ano