Tlak hlavy vzadu a nesústredenosť

12. sep 2024

Ahojte 👋 už druhý deň mam tento stav. Tlak vzadu na hlave plus pocit opitosti alebo nesustredenosti, úplne som mimo keď niečo robím alokeby som sa musela snažiť ma dannu činnosť sústrediť . Bála som sa ísť aj po deti do školy a šoférovať. Mam aj svoje dni ale žeby to mohlo byt z Toho ? Doteraz som to takto nemavala. Vadí mi aj svetlo na oči a veľký hluk. Ďakujem za vaše skúsenosti 🙂

marca12
12. sep 2024

Pocas svojich dni mavam taketo stavy a hlavne,ked sa vtedy aj meni pocasie. Mne je dnes na odpadnutie,hlava ma boli. Bude prsat,to je konecna pre mna. Davam si magnezium,snazim sa jest lahsie jedla a pit dostatok vody.

arcanne2
12. sep 2024

No u nas sa dnes radikalne menilo pocasie(ako asi vsade) a ja som hotova. Nic som za cely den nespravila, citim sa ako opita. Byvam dost meteosenzitivna a citim kazdu zmenu, ale dnesny den mi dava teda riadne zabrat

lubossi
13. sep 2024

ja som to mal z krcnej chrbtice. netreba zabudat na strecing, natahovanie a pohyby do stran

autor
13. sep 2024

Baby robila som si covid test lebo mala mala v škôlke deti s covid a ona mala teploty, tak ze idem skúsiť sebe a vyšla mi slabá druhá čiarka. Je možné mať tieto stavy z covidu ? Normálne so prekvapená