Tipy na raňajky

anka712
19. júl 2019

Ahojte, čo si dávate na raňajky ? Okrem pečiva a mliečnych výrobkov 🤔

pribinak
19. júl 2019

Praženicu so zeleninou, lečo, mnam

tenerifka
19. júl 2019

zeleny caj, potom vajicka s chilli paprickami, a k tomu vacsinou chrumem papriku, a neskor velka slaba cierna kava, to je taky moj ritual

anka712
autor
19. júl 2019

@pribinak a k tomu čo ? Bez pečiva?

anka712
autor
19. júl 2019

@tenerifka a pečivo tam nemáš žiadne?

tenerifka
19. júl 2019

@anka712 nie

anka712
autor
19. júl 2019

@tenerifka a zelený čaj pomáha dobre na raňajky ?

kvetinka75
19. júl 2019

rôzne kaše, ovocie, zeleninu so syrom, vajíčkami, praženicu, , jogurt, v zime polievky.

pribinak
19. júl 2019

@anka712 nie, niekedy si dam, ale zjem aj bez peciva

tenerifka
19. júl 2019

@anka712 niekto pije hned zrana kavu, niekto caj, je to o zvyku, ale o pozitivnych ucinkoch zeleneho caju na organizmus niet pochyb

smajcii
19. júl 2019

Mne ráno nechutí, takže len na silu Granolu s mliekom alebo mini krajec chleba so šunkou a zeleninou

ivkazba
19. júl 2019

My máme 4-5 krát do týždňa vajíčka, piatky robievam palacinky, nedele grécky jogurt s ovocím a musli. Pečivo jeme iba výnimočne, niekedy za celý týždeň žiadne. Pijeme pohár vody hneď po zobudení. K raňajkám zelený čaj. Kávu pijeme až keď raňajky trochu sadnú v žalúdku.

wena
19. júl 2019

Ja jedavam vždy jogurt s ovocim a orieskami, semienkami, musli atď., ale keď nechceš mliecne, tak ja si robím aj rôzne kase s ovocim a orechami alebo vajíčka na rôzne spôsoby a zeleninu. Pečivo nejem vôbec.

nevludna
19. júl 2019

Som skor na slane ranajky, takze Ja tiez prazenicu s cibulkou (da sa kupit aj u nas v robote v bufete) so zeleninou, zeleny caj alebo kavu k tomu. Bez peciva. Po pecive som furt nafuknuta na druhy den.
Teraz chcem vyradovat mliecne z jedalnicka, tak snad sa mi to podari-bo to je ako kokain pre mna😄

anka712
autor
19. júl 2019

Ďakujem baby, robím si jedálniček a mám katastrofálnu stravu chcem ju upraviť, tak ďakujem za rady a určite vajíčka tam budú a taktiež zelený čaj 🙂

nevludna
19. júl 2019

@anka712 drzim palce✊🏻

anka712
autor
19. júl 2019

@nevludna ďakujem 😊aj ja ti držím palce nato mliečne že chceš vyradiť, to zas ja nemám problém. Mne mliečne vôbec nechuti a keď aj niečo zjem nieje mi dobre tak sa rovno nato kašlem

lauriik
19. júl 2019

Ovocie..banan, jahody, maliny, boruvky,...

tenerifka
19. júl 2019

@anka712 ja by som mliecne nemohla vyradit, bez syra neviem existovat

elementissa
19. júl 2019

Obilnu kašu s ovocím a dochutenu agavovym sirupom (niekedy javorovým)

eva_eva
19. júl 2019

@anka712 ja najradšej vajíčka, bez chleba a s avokádom 🙂

maybemom
19. júl 2019

Ahoj, ja mám veľmi rada na raňajky Nominal kaše, hlavne pohánkovú. Zarobíš aj s vodou, trochu medu, trochu ovocia. Ak by si chcela sýtejšie, dajú sa do nej nechať rozmočiť aj vločky. Toto si dávam každý deň 🙂

elementissa
19. júl 2019

Alebo keď nemám chuť na kašu, tak iba ovocie. Ja nejedavam také hlúposti ako pecivo. Sem - tam si dám, ak je dobrý domáci koláčik od mamy, tak si dám ovocie k tomu. Ale to mame raz za uhorský rok. A na zapitie 100% džús a potom si spravím kávu. Keď som odcestovaná, že som v hoteli a majú dobrý výber švédskych stolov, tak niekedy aj grilovanu zeleninu si dám, keď majú a keď majú k tomu aj nejaký dobry šalát. Ale zväčša iba ovocie

adreen
19. júl 2019

Moje obľúbené raňajky- hrianka, na to nakrájané avokádo a na to nastrúhaný syr. Alebo omeleta so syrom vnútri. Mňam!

eliska13
19. júl 2019

@anka712 vajcovu omeletu so syrom zeleninu, ak si dáš zeleninu pečivo Ti nebude chýbať
Ja by som bez pečiva, chleba nemohla byť mňa to nezasyti skús celozrnný chlieb ten hutný v Lidli majú dobrý
Občas biely jogurt do toho ovocie
Ovsenú kašu a postrúhané jablká na to, alebo banan
Pomazánky bryndzovu, vajíčkovú, tuniakovu
Alebo si sprav šalát grécky olivy, feta na to si natrham schwarzwalsku šunku
Niekedy si dám len paradajky mozarellu bazalku

eliska13
19. júl 2019

@adreen to avokádo nejako ochutis?olivový olej, cesnak, korenie?či len tak

adreen
19. júl 2019

@eliska13 Práveže ho neochucujem, lebo ja si naňho nastrúham väčšinou taký výraznejší syr- ementál, chedar, a to je dosť slané. Mne tá neutrálna maslová chuť avokáda chutí 🙂

anka712
autor
19. júl 2019

@tenerifka vieš čo to je jedine čo jem, syry mi nevedia a veľmi chutia inak nič iné mliečne

anka712
autor
19. júl 2019

@eliska13 mňaaaam to už mám teraz chuť nato všetko 😂

tenerifka
19. júl 2019

@anka712 aj ja len syry

anka712
autor
19. júl 2019

@maybemom ahoj, ďakujem za radu ale tieto kase mi nejakú nejdu po chuti neviem prečo 😔