Tetovanie - priebeh

13. júl 2021

Ahojte baby. Chcela by som sa opytat Vas ktore mate nejake tetovanie. Ako to prebieha? Termin uz mam navrh som poslala a tym to haslo akurat ze nemozem pit kavu. Tak sa pytam len tak co ma vlastne caka. Pozerala som aj nejake videa no nic moc. Bude to na predlakti.
Dakujem krasne ❤

zuzka_99
13. júl 2021

Dostaň do seba vitamín C a tiež sa dobre vyspi a najedz. Nič špeciálne vedieť ďalej nepotrebuješ. Ako sa o tetovanie starať ti povedia v štúdiu. Samozrejme nepiť predtým žiadne alkoholické nápoje a neužívaj drogy 😀
Ja mám už štyri a keď som išla na druhé, som sa hrala na hrdinku, dobre som nespala, nejedla a pri tetovaní som krvácala.

autor
13. júl 2021

@zuzka_99 ďakujem pekne C nasadim este mam dva tyzdne tak hadam nie je neskoro. Citronu vo vode teraz dost tak cosi uz mam 😊 a mam doma 6 mesacneho stuplika tak to ci sa vyspim moc nezalezi na mne ale budem sa snazit 😊 dakujem.

zuzka_99
13. júl 2021

Určite to dopadne dobre. Držím palce a nech si s novým tetovaním spokojná ❤ 🙂

autor
13. júl 2021

@zuzka_99 ďakujem 😊

0silvia0
13. júl 2021

pokiaľ viem, v lete sa veľmi kerky neodporúčajú kvôli slnku, kupaniu sa, poteniu sa atď. Ale keď to bude niečo malé, tak to by sa dalo nejako zvládnuť.

zuzka_99
13. júl 2021

@0silvia0 V pohode sa dá tetovanie zvládnuť aj v lete pokial si na to človek dáva pozor. Kamarátka si dávala napríklad na jeseň a vypadala jej na niektorých miestach farba, ja som bola v lete a nemala som najmenší problém 🙂

autor
13. júl 2021

@0silvia0 viem tiez som pocula 🤔 nie je to nic velke tak dufam ze nebude problem. Kupanie nehrozi a pred slnkom sa nejako skryjem dufam 😊

katkamatka7
13. júl 2021

Samotný proces tetovania začne umytím a oholením miesta ( podľa potreby), tatér vydezinfikuje kožu a nechá uschnúť. Čím bližšie bude ku kosti, tým je bolesť väčšia, inak nie je bolestivé. Ak by bolo, maj so sebou niečo na zahryznutie ( uterák, šatka). Ihla kmitá podobne ako ihla šijaceho stroja ( mašinka na tetovanie) a vnáša farbu pod kožu. Mala by byť vo vhodnej hĺbke pod kožou,, aby vydržalo čo najdlhšie a farba časom nevybledla. Po skončení dostaneš na povrch kryciu fóliu a rady ohľadom starostlivosti a ošetrovania.

0silvia0
13. júl 2021

tak potom ok, neviem koľko treba na to dávať pozor, spýtam sa syna, on tetuje tiež.

autor
13. júl 2021

@katkamatka7 ďakujem ❤

lubkavargova1
13. júl 2021

Tak mna caka v sobotu dalsie tetovanie, uz sa tesim, bude to konkretne v priehlbinke medzi prsiami...no, ja co chodim do salonu, tak vzdy to pekne odkonzultujeme a nasledne vyberieme termin spolocne. Nesmiem alkohol, drogy, alebo tabletky kde mam alergiu, nie do solaria, slnecne ziarenie, a tiez nesmiem mat vtedy menstruaciu lebo proste mi to telo vyhodi..moju druhu kerku mi robil v ten den ked som mala menzes, teda konkretne to robil rano a vecer som dostala menzes no a do 2 dni sa vyhodila farba, takze po cca tyzdni som isla na korekciu....a este sa nesmies zlaknut, lebo tiez v tedy telo produkuje viac hormonov a tiez ti to telo vyhodi farbu...proste bude to v pohode a paradna karka na konci, mysli tak pozitivna...

autor
13. júl 2021

@lubkavargova1 samozrejme velmi sa tesim ❤

ab727
13. júl 2021

Mám poruchu zrážania krvi 5 tetovaní a všetko ok,akurát ten chrbát dosť bolel🤣🤣🤣

alexandra2468
13. júl 2021

Vycistili mi to miesto, naniesli na neho sablonou vzor, ktory som chcela.
Pozrela som si, ci je to tak ok, nebolo, tak mi to zotreli a naniesli znova, kym som nebola spoko.
Potom zacali tetovat. Mna to nebolelo, ale vedla bola baba, ktorej tetovali chrbat uz pomerne dlho asi a dali jej do ruky taku tu lopticku na stlacanie 😃 aby sa odreagovala 😃
Po tetovani, utreli, asi vydezinfikovali este, uz neviem. Natreli kremom a zakryli foliou. Dostala som este krem na domov.

Mna tetovali v zime, aj tak sa mi farba miestami odlupla pri hojeni, takze mi to este raz “pretetovali”. Vsetko ok. Mam ich stvrty rok, stale vyzeraju rovnako.

ejmylia
14. júl 2021

@ab727 aj si niečo špeci pred tetovaním užívala alebo tak, keď máš túto poruchu?

ab727
14. júl 2021

@ejmylia nie nič len mi to na pár miestach viac krvácalo

autor
14. júl 2021

@ab727 aj ja mam trombofiliu II. stupna 🤫

ab727
14. júl 2021

Ja mám aj to aj mutácie a vrodenú poruchu zrážania,nekrvácala som nijak brutálne,nemusíš sa báť

alenamihal
15. júl 2021

ja som pouzila krem na strpnutie tej casti ,kde mi robil tattoo a super,nic som necitila ,az ku konci ,ked krem uz prestal ucinkovat ....a to mam na lytku,takze citlivost riadna ...

autor
15. júl 2021

@alenamihal mozem poprosit aky to bol krem?

gvenduska
16. júl 2021

Ako to prebieha úplne normalne hlavne nestresovat
Ja mám 5tetovani a nikdy som nepočula že nesmiem piť kávu z akého dôvodu jedine čo sa nesmie je piť alkohol lebo sa môže stať že bude tiecť krv inak nič
A každý má iný prah bolesti

alenamihal
22. júl 2021

EMLA krem

terkamacek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terkamacek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz