Tetovanie na ruke a cvičenie

30. mar 2023

Ahojte idem si dávať na predlaktie malé tetovanie cca 15 CM ako dlho po tetovaní nemôžem chodiť do fitka? Dva týždne?

taktotedanie
30. mar 2023

Spytas sa tatera

queeninthenorth
30. mar 2023

Áno dva týždne by si nemala aby sa to nespotilo pod fóliou a aj keď ju dáš dole, mohla by si sa zbytočne vyhádzať 😊 ja som mesiac po tetku na predlaktí a všetko je tip top 👌

stellarstar
30. mar 2023

Ja mám pár tetovaní, folia bola len dovtedy hore pokiaĺ som neprišla domov. Folia potom šla dole doma umyla ako tatér kázal a na druhý deň do práce ( mám fyzicky i psychicky náročnú prácu kde sa aj riadne zapotím ) a tetovačkám nič nebolo ani nie je

magic08
30. mar 2023

ja som na druhy den bola riadne vo fitku, s akymkolvek tetovanim.. a ziadny problem

autor
30. mar 2023

Ďakujem

bibcabi
30. mar 2023
Používateľ bibcabi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od bibcabi.

ja osobne by som to nechala aspoň tyzden/2 odpočívať a nechodila do toho fitka... ale opýtaj sa hlavne tatera, čo na to povie

autor
30. mar 2023

@bibcabi áno spýtam sa jej len som chcela že aké majú ľudia s tým skúsenosti 🙂

rebrambora
30. mar 2023

Ano opytaj sa ho. Folia ma ist takmer hned dole a pri cviceni ide o to, ze kym to nieje zahojene mozu sa ti pri svalovej kontrakcii urobit strie.