Tetovanie hornej linky

mimi171
7. jan 2016

Ahojte, viete mi odporučiť niekoho kto pekne vytetuje hornú očnú linku v KE? bojím sa hlavne bolesti. čítala som, že niektorí používajú iné anestetiká ako iní. Oosbné skúsenosti potešia. teda ako dlho vydržali pekné, ako veľmi boleli a podobne🙂 Ďakujem

inull5
7. jan 2016

Ahoj,práve včera mi odpadli chrasty🙂 mam hornú aj dolnú linku aj obočie..obočie už je po korekcii,a linky ešte pôjdu o mesiac. V KE ti poradiť neviem lebo som na opačnom konci republiky. Čo sa týka bolesti,je to asi individuálne..neviem ci máš už niečo na tvári robené..mňa linky skôr steklili a je to taký nepríjemný pocit ze ti niekto s ihlou chodí okolo oka,ale potom máš opuchnuté oči a trochu štípu.ale stojí to za to.

mimi171
autor
7. jan 2016

@inull5 Ahoj, ďakujem za odpoveď. dávala som si pred polrokom robiť obočie a dosť ma to bolelo :/ tak liniek sa bojím. mohla by si mi prosím ťa ešte povedať ako dlho sa ti oči hojili

inull5
7. jan 2016

@mimi171 ja som mala pocit ze obocko ma bolelo viac ako linky..po tetovanie začínajú puchnut,na druhý deň som mala podliate oči,akoby také vačky a kruhy pod očami,tretí deň tiež,oči ma boleli,a potom sa to začalo tahat a svrbiet..dnes je tomu týždeň čo mi to tetovala,čiže 7 deň,včera bol 6 a odpadli mi chrasty,ale nemôžem povedať že samé pretože sa držali na mihalniciach a teda to dosť bolelo ako som si to dávala dolu a vytrhala aj par mihalníc..najhoršie sú prvé 4 dni

kafoditka
7. jan 2016

@inull5 ahoj, u ktorej teterky si prosím bola?

inull5
7. jan 2016

@kafoditka nenola som v ba,bola som u jednej kozmetičky v novej dedinke.bála dom sa ísť úplne neznámej,tak som išla k takej,ktorej prácu som videla na živo na kamarátke,mamine..

kafoditka
7. jan 2016

@inull5 ďakujem 😉

mimi171
autor
8. jan 2016

@inull5 dakujem🙂

mimi171
autor
8. jan 2016

má niekto odporúčania aj na ke?