Tetovanie a menštruácia

katka253111
29. mar 2015

Zienky, dala som sa asi po 5 mesiacoch od porodu tetovat - len také male tetko... avsak aj po porode som mala pravidelne menstruaciu a po tetovani nic... mohlo to nejako ovplyvnit? tehu nie som a kramy uz tyzden meskaju... bohuzial, od porodu neviem ani ze mi idu, nemam ziadne priznaky ako dakedy, ziadne bolesti pred ani cez, proste pohoda...

miadi
29. mar 2015

ako by ti mohlo zanesenie maleho mnozstva pigmentu pod vrchnu vrstvu koze ovplyvnit menstruaciu? preco bohuzial ze uz kramy nejsu bolestive? tyzden ti meskaju ved to je normalne ..mne idu niekedy presne ako hodinky na datum niekedy sa to vykolaji..normalka..neries bud rada ze nebolia.. 🙂

horana
29. mar 2015

Asi ani predtym neboleli poriadne, inak by si nepisala ze bohuzial, ale dakovala bohu na kolenach za to. Ruhanie proti vsetkym zenam, ktore skrabu stenu a ani lieky im nezaberaju. 🙄
Nicmenej ani mna po porode par rokov neboleli (ja ze supeeerkoooo, inak sa to aj tvrdi ze porod toto u niektorych napravi, je to caste), neskor sa to vsak zial postupne vratilo do starych kolaji, takze nadej mas 🙂

Tetovanie s tym nic nema, mozno si predtym mala vzdy ako hodinky ale teraz sice nebolia ale zacnu byt aj vykyvy a nepravidlenost, ziadna nie sme mlade vecne, hormonalne vykyvy a ine zdravotne problemy zacnu pomaly prichadzat 😕

jkadankova
29. mar 2015

Záleží od toho, kde si sa dala potetovať 😉

katka253111
autor
29. mar 2015

@jkadankova iba zapastie... Ale ja fakt tomu nerozumiem.😀 aaach

katka253111
autor
29. mar 2015

@horana nielen predtym, ale aj po porode ako hodinky... prrsne na den 8 tyzdnov po porode mi zacala a odvtedy vzdy 27-28, napresne...