Testovanie onko pacienta

akramgad
31. aug 2021

Ahoj idem po radu. Ak si onko-pacient s chodíš každé tri týždne na kontrolu na onkologický ústav a ešte plus do iného mesta na pooperačnu kontrolu zakaždým asi už treba test ( očkovanie môže byť až po ukončení chemo- liečby ) má nárok takýto pacient na testovanie zdarma? Ďakujem za každú pomoc

janai1
31. aug 2021

@akramgad áno, kvôli lekárskym vyšetreniam sú testy zadarmo, vypýtaj si potvrdenie od lekára

akramgad
autor
1. sep 2021

@janai1 ďakujem za odpoveď a prosím ťa nájdem to aj niekde na nete aby som sa teraz mohla tým preukázať pred kontrolou , nakoľko nemám teraz ako si vypýtať potvrdenie. Ďakujem

janai1
1. sep 2021

@akramgad to asi nie, podľa mňa tam musí byť pečiatka od lekára

zuzap33
1. sep 2021

@akramgad a nemozes sa zaockovat pocas chemo? Ja som bola ockovana medzi cyklami, ked sa trosku upravil krvny obraz. A potom o 40 dni, zas medzi cyklami.

akramgad
autor
2. sep 2021

@zuzap33 nie chemo- dva týždne a týždeň pauza a zas chemo aj lekárka povedala až po skončení chemo

matkahelka
2. sep 2021

@akramgad zadarmo je len PCR test, objednanie normalne cez korona.gov na ziadost lekara. inak zial nie. moja kamoska chodi s autistom na rozne vysetrenia a tiez od nich vsade su chcu antigeny, vsetko si vsak musia platit.

akramgad
autor
3. sep 2021

@matkahelka to je hrozné že nemá štát hanbi