Testovanie na Covid-19 bezbolestnými testami

5. apr 2021

Ahoj, dali ste sa uz testovať tymi ,, bezbolestnymi testami,, kde tyčinku vraj vopchaju iba na začiatok nosa ,3-4 cm? Poprosím skúsenosti,ci to je cítiť alebo ozaj ani neviete? Este som sa nedala testovať ani raz, tak neviem...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
5. apr 2021

A kto ti povedal, že testovanie bolí?? Občas to je nekomfortné, ale bolesť inak vyzerá.

autor
5. apr 2021

Jasné chápem ze neboli ,no napohľad ti vyzerá strašne ked to vopchaju az do mozgu.. a veľa ludi povie ze to je nepríjemné. Som tehotná.teraz a mam dosť citlivé krvavé sliznice , stále mi ide krv z nosa tak sa bojim tej tyčinky. No necítim sa dobre ,tak by som chcela skúsiť tento jemnejši spôsob, preto sa chcem uistiť ci je ozaj ,, jemný,,

autor
5. apr 2021

Pýtam sa ci naozaj je to rozdiel oproti tým hlbkovym

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
5. apr 2021

testujem sa už pekne dlho - min. 12 krát, a ja v tom nevidím vôbec problém.... oproti pôrodu brnkačka...😉

autor
5. apr 2021

@viestta
@deti95060810 ďakujem, ano toto si asi budem musieť povedať, keďže už mam s jedným pôrodom skúsenost 😃 dufam ze to bude ok

ukulela
5. apr 2021

Mňa testovanie štekli. Prisamvačku. Vždy sa rozosmejem. Mám tam dáke receptory.. ver tomu, ze ti výter určite robili ako dieťaťu a Iadny mozog ti neposkrabali. Ja mám väčší problém s injekciami. A teda radšej tisíc textov, ako 1 zubár. A určite je pre mňa viac nepríjemná gyn prehliadka napr. Myslím pocitom nekonfortu a bolesti.

sissy27
5. apr 2021

Preboha prosím ťa vysvetli mi, ako by sa cez nosohltan dostali k mozgu 😂😭 ja už neviem či sa mám smiať alebo plakať nad ľudskou hlúposťou 🙈
Nie, nevopchajú to do mozgu, nedá sa to !!

autor
5. apr 2021

@sissy27 to bolo samozrejme myslene obrazne ... 🙄🙄🙄

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkamatka7
5. apr 2021

Presne Ťa rozumiem. Prvý krát mi robili test počas tehotenstva. Upozornili má, že to bude nepríjemne a skúsená pani si dala záležať. Pri dlhšom teste však s inou pani mi šli vyskočiť oči od bolesti. Mám úzky a malý nos, každé ďalšie testovanie utrpenie pre mňa a aj pre toho, kto testuje. Myknem hlavou neovládateľne, naozaj je to riziko aj pre toho, kto testuje, že mi ublíži. Tiež ma zaujíma, či je možnosť iná, ako tyčinka.

majamat
5. apr 2021

@ukulela mna to tiez stekli,a z neprijemne.

inak pomaha, ked sa ksichtim, vraj aj usmev pomaha. uvolnia sa tak svaly.

moonlight1210
5. apr 2021

Mala som jedno i druhe. Ten vyter zo zaciatku nosa som skoro ani necitila. Len jemnucko.

kristiii
5. apr 2021

Ja som bola teraz v piatok na inom testovacom mieste a paráda, absolútne nič som necítila, ešte som si hovorila, že ešte lepšie mi to vyšparala ako tam kde chodím zvyčajne (a pritom tam robí jedna kocka tiež úplne v pohode) a dnes som sa bavila s brachom a ten mi objasnil, že tam majú tie šetrnejšie testy 😆. Takže áno, sú fakt jemnejšie.

rainee
11. apr 2021

Poprosím aj ja info kde sa dá testovať v ba najlepšie Petržalka týmto šetrnejšim spôsobom. Ja už to každý týždeň neviem vydržať, mam podráždenu opuchnutu sliznicu a krvácanie z nosa. Robia to veľmi necitlivo, tiež mam pocit ze mi prepichnu nos.