Testosterón u žien

ennylilith
26. apr 2017

dobry den neviem to nikde na nete najst ake neziaduce ucinky ma testosteron u zien? ako uz od detstva ho mam vo vyssej norme akoby zena mala mat co viem od toho ze som bola vzdy silnejsia ako vacsina rovesnicok aj od ochlpenia aj na miestach kde by nemalo byt. zacala som s cvivenim a chcem po svalovej hmote vytiahnut z tela co sa da takze ma napadlo navysit este testosteron,ale nechcem to skor ako viem vsetky jeho neziaduce ucinky u zien. lebo na internete som nasla len ze su problemy s otehotnenim a to sa mi nezda vobec problem kedze dieta uz mam a dalsie na isto neplanujem cize skor vyhoda,vacsia sila vyhoda,vacsie svaly vyhoda.cize ma vobec nejake neziaduce ucinky?

lorela
26. apr 2017

@ennylilith Skôr poctivo makať na budovaní svalov, ako sa dopovať testosterónom nie je rozumnejšie?
Nepravidelná menštruácia, vypadávanie vlasov - plešiny, kúty.

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennylilith
autor
26. apr 2017

@persica no agresivita a povaha bez jemnych crt je pre mna vyhoda plus,ale tie mam uz teraz a neziaduce ochlpenie mam nevyrazne uz teraz na typicky muzskych crt ale tieto nevyhody ostatne som zistila az teraz a zase nechcela by som aby zvyraznelo a vlasy mam dost riedke uz teraz cize asi to predsa len s tim testosteronom prehanat nebudem a ked tak radsej len vynimocne

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennylilith
autor
26. apr 2017

robila som bojove teraz uz len sama pre seba si lubim zaboxovat s 3 kg cinkami a zakopat pricom pouzivat 2 kg zavazie na nohy ale v sbs sa mi obrana bude hodit 🙂

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronka1234
26. apr 2017

@ennylilith no ma strasne vela neziaducich ucinkov. Narusis si uplne hormonalnu rovnovahu, vypadavanie vlasov, akne, zvacseny klitoris, ochlpenie