Test z moču na drogy

22. aug 2022

Máte niekto skúsenosti s testom z moču na drogy? Bude výsledok rovnaký keď kúpim test z lekárne a urobím ho doma alebo test z moču v cpldz zachytí to čo test z lekárne nie ? Príklad test doma ukáže všetko negatívne , test v ambulancii ukáže pozitívne.

pazdura
22. aug 2022

To načo potrebuješ? Ah jaj... No u lekára sa berie s krvi, moču a stery s vlasov, ten s drogérii nieje 100%tný

autor
22. aug 2022

@pazdura pretože otec mojich detí je psychopat a dal.si toto vyžiadať keďže sa má všemožne snaží zbaviť deti ...
Budú mi robiť odber z moču, užívam cbd olej na nespavosť a úzkosti , tak sa obávam že mi niečo vyskočí podľa toho čo som čítala .

rebekamarcusko
22. aug 2022

Lenze pri testoch na drogy sa zistuje thc. Cize ak uzivas cbd,tak urcite ti thc nevyjde pozitivne

autor
22. aug 2022

@rebekamarcusko lenže ten olej má v sebe 0,1%thc a môže sa vraj stať, že vyskočí thc. Naposledy som ale užila.olej pred 2tyz.

nic0le
22. aug 2022

Daj si na spánok radšej melatonín, funguje perfektne.

soldi
22. aug 2022

bohuzial sa celkom vyznam, takze Ti napisem par overenych info.
pritomnost drog v tele sa zistuje bud testom z krvi, mocu alebo vlasov.
krv a moc ukaze maximalne tyzden po uziti.
vlasy 3 mesiace.
z CBD Ti test na drogy pozitivny nevyjde (kamarat ma firmu, ktora CBD vyraba a predava, takze toto info je priamo od zdroja, maju to napisane aj na stranke).

test z lekarne je rovnako spolahlivy ako test, ktory Ti vezme dr.
ziadne stery z vlasov sa neberu
@pazdura
na drogy sa robi analyza z vlasov, normalne z labaku a musi to byt nariadene sudom. nie je to volne dostupna sluzba. resp. myslim, ze jedna firma na slovensku sa tym zaobera, stoji to okolo 130€ ale neviem nakolko relevantny bude vysledok, kedze im tam mozes poslat vlasy hocikoho.

vacsinou sa robia testy z mocu/krvi. test z mocu/krvi bude negativny do tyzdna po uzity akejkolvek drogy.
ak mas stres z THC, tak si kup test v lekarni a uvidis, ze Tvoja obava je neopodstatnena.
len si precitaj navod. test je pozitivny v pripade, ze sa druha ciarka NEobjavi, cize ked su dve ciarky, tak test je negativny.

pazdura
22. aug 2022

A to len tak bez dôvodu? Ak by som mala čistý štít tak by som išla, ale to isté by som žiadala od neho.

soldi
22. aug 2022

@pazdura pride mi divne ze by to malo byt bez dovodu. Moj ex mal sudne nariadene testy a aj psychiatra, ale tam boli nepriame dokazy o uzivani - sms, kde o tom pisal, domaci test pozitivny, psychopaticke spravanie, atd. A robilo sa to len preto, ze chcel striedavku.

autor
22. aug 2022

@soldi ďakujem za info
Áno len tak , skúšal to aj s tým že som prostitútka , teraz toto. Vždy niečo iné si nájde. Niekto z jeho kamošov v base mu povedal , že ma pozná a vraj fetujem tak to podal na sociálku. Jednoducho výmysel ja mám čistý štít.

pazdura
22. aug 2022

@soldi kamarát z basy? Tak to on je potom pekné číslo, aj môj ex je čo slovo to perlička buď to budeš ignorovať ale v tvojom prípade by som tiež chcela rovnaké testy a testy od psychiatra... Nenechala by som ho dýchať...

pazdura
22. aug 2022

Ak bol súdne trestaný? Na toto som expert ja 😉

autor
22. aug 2022

@pazdura áno je odsúdený na 7r za domáce násilie
Aj posudok od psychiatra má. Všetky zákazy možné aké len sú má čo sa týka mojej osoby , čoskoro aj na deti dostane zákaz. No on je jednoducho debil , žiadna dg.

pazdura
22. aug 2022

Tak sa nemáš čoho báť toto všetko robí aby ti ubližoval, tam kde je má kopec času na premýšľanie ale on je na toľko zatrpknutý človek že ten čas investuje do toho ako ti ublížiť 🥺ale nebuj na každú šviňu voda vre 😉