Test na protilátky po prekonaní Covidu

smiesko20143
29. jan 2021

Robil si niekto test na protilátky, už po prekonaní (po mesiaci, dvoch....) Covidu?

Po dvoch mesiacoch od pozitivity mám takýto výsledok na teste na protilátky , čiarku ani neni vidieť....

Čiže žiadne nemám....

Aké máte skúsenosti? (Aj s intenzitou čiarky na teste?

pribinak
29. jan 2021

Aký si mala priebeh choroby? Bezpriznakovy?

hettinka
29. jan 2021

Mnohí už po mesiaci majú máličko protilátok. Ale domáce testy sú o ničom. Ani jeden zatiaľ nie je certifikovaný pre domáce použitie. Treba si dat urobiť test v labaku. O 20€ možno viac, ale vieš presny stav, aké máš hodnoty.

smiesko20143
autor
29. jan 2021

@pribinak mierne prechladnutie, unava, strata čuchu chuti na cca 14 dni, bez teploty.

pribinak
29. jan 2021

@smiesko20143 tak sa ti nemuselo vytvoriť veľa protilátok. Istotu budeš mat keď si das normálne zobrať krv

mogaa
29. jan 2021

@smiesko20143 treba si normálne zaplatiť ako samoplatca test na protilátky z labáku - z krvi zo žily.....tie rýchlotesty z kvapky krvi z prsta sú veľmi nepresné a neodmeria ti ani akú máš hladinu protilátok....

pininka1
29. jan 2021

Mojmu muzovi robili cca dva tyzdne po prekonani a mal iba tie kratkodobe. Ja som si robila dva testy od roznych firiem,oba mi vysli pozitivne na dlhodobe protilatky a teda ciarky boli silne ako tehu test 😀😀. Cize som prekonala ani neviem kedy.

hacula1816
29. jan 2021

ak mas lahsi priebeh tak sa ti vobec nemusia spravit protilatky alebo sa ti spravia len minimalne, upozornuju na to uz dlho. u kazdeho je to ale inak, jednoducho kazdy organizmus je iny

kika831
29. jan 2021

@smiesko20143 je uplne jedno ake boli priznaky, hladina protilatok sa tym neriadi. Treba absolvovat krvny test ( cca 50- 60 €) a je to presne. Hlavne protilatky sa vytvaraju na 2 urovniach. Co detailnejsie riesia pri odberoch v labakoch.