Teploty, bolesť tela, hlavy. Je nejaká viróza?

13. sep 2022

Dobrý večer, prosím vás je niečo nejaká viróza ??? Ja od rana teploty 39, ktoré ide ťažko zbiť, bolesti tela, hlavy a dcéra úplne sople a bolesť hrdla tiež od rana. Ešte večer nám nič nebolo 🙄

marsmykkok
13. sep 2022

Urobte si covid test

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
13. sep 2022

Kazdorocne su chripkove epidemie, teraz uz aj kovidove.. Ako sa moze niekto toto vobec pytat 🙂

Zelam skore uzdravenie

larazivago
13. sep 2022

Dva roky tu je.

bamboa
13. sep 2022

Moju malú odpálili teploty cez víkend. Teraz je už ok. Syn sa včera sťažoval na bolesť nôh, ráno pokašliaval, bola mu zima a poobede ho teplota zložila. Jeho spolužiačka je od pondelka doma kvôli teplotám. Takže áno, niečo je vo vzduchu...

ninusa221
13. sep 2022

Ano su aj ja som chora priatel jeho mama moja teta vsetci sople kaśel teta aj teploty kovid nemame. Aj spolužiačky su chorľavé. Proste je prechod leto jesen tak to za to…

autor
13. sep 2022

Vážené dámy, covid test som si robila ako prvé aj dcére je negat.a covid sme prekonali cez leto, takze ďakujem za rady že ste počuli o takej chorobe že Covid 19🙂 bez vás by som to nevedela

autor
13. sep 2022

Ja som sa pýtala preto, ci niečo nieje po školách medzi deťmi roznesené

panelacikova
13. sep 2022

hlúpa otázka, hlúpe tvoje reakcie na diskutujúce. VŽDY predsa medzi deťmi kolovali rôzne virózy, je úplne jedno, aké. jeseň bola vždy nepríjemná, o to viac posledné dva roky.

autor
13. sep 2022

@panelacikova myslím si, že denne tu sú oveľa hlúpejšie otázky, ako tá ktorú som sa opýtala ja 🙂 prajem vám pekný večer ;)

nevenka
13. sep 2022

To, ze ste covid prekonali v lete, nic neznamena, my sme prekonali v aprili a v auguste znova a manzel mal test positivny az po 6 dnoch od prvych priznakov. Ja na treti den. Prvy raz som netusila, ze je to covid, druhy raz uz ano, lebo som mala typicku bolest krizov a kosti ako prvy raz.
No a najmladsi syn mal 40-ky, nesli dole ani za svet, trvali 3 dni, nakoniec zabrali zabaly az.
Takze stale to covid byt moze alebo nemusi.

marsmykkok
13. sep 2022

@nevenka súhlas, človek môže niečo vypiť studené alebo prechladnúť a hned bolí hrdlo alebo sú sople, ale tá veľmi vysoká teplota to je na 99,9 percent covid.

leonie35
13. sep 2022

Nemusi byt Covid.Moj 5r.syn mal cely vikend horucky do 39,5, v sobotu tiez zvracal, bolela ho hlavka. Museli sme robit zabaly, velmi tazko mu klesala teplota. Vraj je momentalne taka "teplotova" viroza.

kormino
13. sep 2022

Ja som mala minulý týždeň tiež len teploty,bolesti tela ,pať testov negatívnych,aj po týždni po prvych príznakoch.Dr vyhodnotila,že viroza.Bolo my teda ale mizerne,mala som aj kovid,takže to viem porovnať.Možno ma len nezachytil ag test.

erikaa09
13. sep 2022

Ano je cosi medzi detmi. Dnes u syna v triede 4 deti išli domov.

andreab23
14. sep 2022

Tal urobte si test a odporúčala by som vám.colostrum s LR ak by ste mali záujem alebo o vitaminy tak kľudne píšte mohla by som vám objednať