Teplota, zapálené mandle a bolesť nohy

lusinda3
30. okt 2013

občas sa mi opakuje zápal močového mechúra. Pred 2 týždňami ma začali bolieť kríže aj brucho, stále nutkanie na močenie a krv v moči občas na spodnom prádle. Lekár mi dal antibiotiká. Po 3 dňoch užívania som dostala teploty 39 bolesť hlavy/2dni/ následne sa mi zapálili mandle aj zahnisali, celkovo som zostala zoslabnutá na rukách a chodidlách sa mi vyhodili maličké svrbiace vyrážky.V ústach sa mi tvoria husté sliny. Dnes ma začala bolieť aj pravá noha - vôbec neviem prečo... Lekár mi predpísal Zinat 500, pozrel mi iba do hrdla a mikol plecom. Na nič sa neliečim, občas sa u mňa objaví ekzém. O aké ochorenie môže ísť? Dosť ma to trápi, mám iba 30 a cítim sa ako 50 ročná. Aké vyšetrenie by som mala absolvovať? Mám sa spoľahnúť na lekára, užívať ATB alebo trvať na nejakom vyšetrení? Poraďte aspoň, čo zaberá ďakujem

zita19
30. okt 2013

@lusinda3 Ak mas vyrazky moze ist o alergicku reakciu na lieky. To ten doktor neriesil? Dal len ine ATB na anginu? Vymen doktora, ked myka plecom. A asi treba urologa na tir opakovane zapala mocovych ciest.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
30. okt 2013

popíš ako a kde presne ťa noha bolí?berieš hak? môže to byť zápal žily a to treba patričnú liečbu....choď na orl a infekčné,ale najprv orl

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
31. okt 2013

@lusinda3 nohu si hneď ráno po zobudení ešte na posteli stiahnu elastickým ovínadlom od prstov až nad koleno a choď k lekárovi vylúčiť zápal žily,je voľno,tak na pohotovosť...stav v hrdle a kríže rieš po dobratí atb