Tenzná bolesť krčnej chrbtice a tlaky v krku

lenka1209
24. sep 2023

Ahojte mam taky problem uz minuky rok mi zacala akoby tahat krcna chrbtica vyustilo to do silnych migrenovych stavov s tym ze nic nepomahalo iba akoby obstreky a kortikoidy a rehabilitacia...potom som mala asi 7 mesiacov pokoj. Pred letom v juni to zase zacalo ale iba tlakom akoby v ohryzku a tlakom na hrudi spavala som s pocitom ze sa zadusim.ze mi niekto sedi na hrudi asi mesiac a potom sa pridala zase ta tahava tenzna bolest akoby medzi lopatkami a krkom az na krk a do hlavy...lepila plastre Flector brala aj tie prasky nepomaha...uz som od bolesti v noci zvracala ...isla k dr.zase nasadili kortikoidy a poslali chiropraktikovi a to bolo este horsie po kazdej navsteve u neho som mala strasne silne bolesti zavraty, dvojite videnie, neskutocne tlaky v krku a v celej hlave , zalahnute v usiach plus v ustach neskutocnu chut v ustach bo skor akoby savo bo daka chemia palenie bo hroznee take trpnutie okolo ust ,tvare, ruk ....isla som k lekarovi zobral krv dal.mi 10mg betablokatorov na tie tlaky a zavraty a z krvi mi vysiel daky hormon vysoko ale bola som urgebtne aj u endokrynologa a ze stitna vyzera ok ale z krvi vyslo akoby som ju mala zvacsenu 🤷‍♀️ja uz neviem co to moze byt ci ten jeden hormon alebo ta krcna alebo tetania mozno netusim uz co s tymi mojimi stavmi mam robit MR hlavy a krcnej ok..no stuhnuta krcna dolna ...mate podobne skusenosti? Dake cviky bo lieky co pomohla...viem ze chiropraktik, vyhrievanie tym elektronickym masazbym a tym jezkom ked si beham po tom stuhnutom mi vyvolava mdloby a horsie stavy tak tam takto cesta na uvolnenie nevedie ale neviem si rady ako to akoby uvolnit a ten nerv akoby pustit bo uzdravit bo co s tym ja som uz na nervy doslova z toho radte ludia co by mohlo zabrat za kazdu radu budem vdacna som ochotna ist aj na antidepresiva len ked je problem asi ten nerv 🤔🤷‍♀️

romanadam1626
29. nov 2023

@lenka1209 myslím si ,ze antidepresiva Ti pomôžu
Drž sa!

lubomird
7. jan 2024

@lenka1209 ahoj. Prisla si na nieco prosim, ze z coho to mas?

lenka1209
autor
26. feb 2024

@lubomird netusim ale najhorsie to byva vzdy akoby koncom leta august a september oktober...teraz berirm milgamu N a je to o dost lepsie ale ako mi zase bude v septembri ani srnky netusia

real77
10. máj 2024

@lenka1209 neber tu milgamu N len z nej proberies B12 a pomoc je len chvíľková mám také isté problémy a stavy.... cvičenie pomáha....na krčnú a na hrudnu chrbticu..len sa treba prinútiť na pravidelné cvičenie....ja som absolvoval MR krčnej dvakrát.... jemné protruzie na c 5 c 6 c 7 rehabilitácia trochu uvoľní ale nie na dlho..... každý odborník povie cvičte.....