Ťažšie sa mi dýcha

18. nov 2022

Uz tyzden sa mi celkom tazko dycha, tak akoby som mal kapacitu len polovicu z pluc..v noci sa sem tam budim a rano vzdy ked sa zobudim sa mi uz tazsie dycha a boli ma obcas aj chrbat na lavo pri lopatke ale to len obcas sa ozve zo zadu vacsinou ma boli na hrudi vlavo.Neviete ci to stazene dychanie moze byt od chrbtice?

minenkas
18. nov 2022

Jasné ,že je to z chrbta,zapálený sval ,cviknuty nerv ,stres,zima,obyčajne zatvrdnutie svalu,suché teplo,magnézium a pomaly naťahovať ak nepomôže máme ortopédov,neurologov, masérov

autor
18. nov 2022

@minenkas je pravda ze posledne 2 tyzdne som stravil na stavbe kde ma prefukalo kedze sme okna menily aj som premrzol, cize moze byt ze sval nejaky sa zapalil, magnezium beriem dakujem dal som si magnosolv je mi trochu lepsie no

minenkas
18. nov 2022

Prečítajte si, ako Voltaren Emulgel tlmí bolesť a zápal, zmenšuje opuch a urýchľuje rekonvalescenciu.
Čo je Voltaren?
Voltaren predstavuje rad voľne predajných liekov, ktoré obsahujú nesteroidné protizápalové liečivo (NSAID) nazývané diklofenak. Diklofenak pôsobí na princípe inhibície prostaglandínov, čo sú látky v tele, ktoré spôsobujú bolesť a zápal. Znížením ich účinkov pomáha diklofenak zmierniť bolesť a tlmiť zápal.

autor
18. nov 2022

@minenkas dakujem, kupim