Ťažké dýchanie u 20-ročného

miro1616
19. feb 2023

Ahojte :( mam 20 rokov a teraz sa mj velmj tažko dýcha nemam ziadne bolesti tak trojka tlak na hrudi ale tazko ss mi dýcha a navaly strachu aklze velmi navaly a stake sa musim nadychovat :/ mam strach aj ako kebg na nieco dusilo hrdle aj v plucach tazko sa mi dýcha maval som stresy aj co psichyka viete mi poraďit co to moze byť ďakujem 😔

euka210
19. feb 2023

@miro1616 ved sam pises, ze mam strach...tak strach, uzkost, panika...dychaj do dlani alebo do papieroveho vrecuska, daj si teplu sprchu

miro1616
autor
19. feb 2023

@euka210 tak mam ale mne sa velmi tažko dýcha stele sa musim nadychovať :( a navaly strachu z nicoho nič

olifcek
19. feb 2023

Môjmu ockovi sa v januári zle dýchalo, začal.chodit k dr.,všetko vraj ok. Aj pľúca, aj EKG, srdce... Mal ísť na CT srdca ešte a to 20.2., po znamostiach mu vybavili 6.2., bohužiaľ sa toho nedožil... 4.2. o 09:29 nám ocko umrel... Na srdce... Posledné minúty života ťažko lapal po dychu... Mal iba 60, pracoval manuálne... Tak buď sa ďalej "iba" strachuj, alebo choď za doktormi... Možno je to panicka porucha, no možno nie .. každopádne treba riešiť...

zobaka
19. feb 2023

chod na preventivku, aj na kardiologiu, tu nikto nevidime, co ti je

monillia
19. feb 2023

@miro1616 už pred týždňom si písal ako sa ti ťažko dýcha, prečo to neriešiš s lekárom, tu ťa na diaľku nikto nevyšetrí