Tantra masáž

tantra
19. apr 2013

ahojte, zienky chcela by som pocut vas nazor na tantricku masaz. Manzel mi chce k narodeninam dat darcek parovu tantricku masaz. Pri milovani mam problem s dosiahnutim orgazmu a tato masaz by mala odburavat nejake bloky a pomoct prezivat sex s orgazmom. Mate tu niektora taku skusenost? Zaujimalo by ma, ci vam to niektorej pomohlo, alebo akykolvek postreh z vlastnej skusenosti. dakujem za vase nazory, lebo neviem sa rozhodnut ci do toho ist alebo neist...

tantra
autor
19. apr 2013

to mi tu fakt nikto neporadi...

sissy27
19. apr 2013

@tantra skúsenosť nemám, ani neviem o nikom, kto by to absolvoval, ale podľa mňa choď 😉 neber to ako terapiu, ber to ako darček, relax a príjemne strávený čas vo dvojici, biť ťa tam asi nikto nebude 😉 nakoniec, keby to úplne zlé, tak dvere snáď zamknuté nebudú a môžeš slobodne odísť 😉

maca_p
19. apr 2013

@tantra ja by som isla. dokonca aj sama. dnesna ponuka v zlavomate, este aj usetrite 😀 http://www.shopcity.sk/team/Vychytavka-6191-60-...

chodim na thajsku masaz je to fajn, ale toto moze byt uplne iny level 🙂

tantraharmony
17. máj 2014

Môj názor je určite tantrickú masaž vyskúšať. Pomáha zbaviť sa stresu, odbúravá sexuálne a emočné zábrany. Tantra vás naučí milovať vlastné telo, bez výčitiek prijímať nehu a lásku...Partnerská tantra masáž bude pre Vás nezabýdnuteľným zážitkom, z ktorého budete ešte dlho čerpať energiu. Ak chcete prežiť skutočnú tradičnú tantru ( nezamienať s pochybnými ponukami night clubov a privátov ) , viac sa môžete dozvedieť na www.tantra-harmony.com

dannaniella
21. máj 2014

@tantra ahoj už je to dosť dávno, ale môžeš mi napísať ako sa ti páčilo na tom kurze? ja som zatial prešla len knihu od lysebetha, ale nejak sa mi to nepodarilo zaviesť do môjho života. ako to ide vám po tom kurze?

peter9595
27. aug 2015

Ahoj. Ja mám zase problém, že ženuška nemá čas už 1,5 mesiaca. Nastupuje do iného zamestnania takže teraz to vrcholí. Preto som rozmýšľal či nezájdem na tantra masáž. Ak ste boli niekto ako ste sa vyrovnali s tým, že vás masíruje tam dolu iná žena. Bojím sa či nebudem mať výčitky nevery a podobne. Ak to teda vôbec nevera je.

peter9595
1. okt 2016

@tantra
Ahoj. Ja som a nebanujem. Prvy pocit je zvlastny, pretoze predsa len sa po tebe vala cudzia zena. Po prvom raze budes mat chut ist znova. Velmi zalezi od maserky. Je to prijemne. U nas sa takej masazi od zeny nedockam. Pritom ja uz som jej robil masaz viac krat presne podla tantry. Bol som uz viackrát a uz nemam vycitky. Ak mas ozaj tantru, tak ti ten samotny akt sexu chybat nebude. Ak to tantra nieje tak ti ten akt chybat bude. Je to akoby masaz s ceresnickou.

staryfoter
9. nov 2016

@peter9595 nazdar, vies odporucit konretny salon, alebo aj viacere salony? idealne v bratislave

rada112
14. dec 2017

V Bratislavě bohužel znám jenom ten, co už tu padnul, ale kdybyste někdy měli cestu do Prahy, tak je tu spousta dobrých podniků. Co se tantra masáží týče, tak můj nejoblíbenější je https://eroticmassagepraha.cz/tantricka-masaz/ Je to vždycky úžasný zážitek 😉

staryfoter
14. dec 2017

A ktory v bratislave tu padnul? Neviem to najst v diskusii

staryfoter
14. dec 2017

@rada112 a ktory v Bratislave tu padnul? Neviem to najst v diskusii? A dik za tip v Prahe

zuzkabeuty
30. apr 2024

@peter9595 nie je je to masáž trošku intimnejšia a je to potrebne aby si masérka a klient sadli musí tam byť bezpečie aj chémia