Ťahanie nervov zo zubu

16. sep 2020

Zdravím ak mi majú ťahať nervy zo zubu nie je to vytrhnúť celý zub ci?

mmoonna
16. sep 2020

Keď ti idú ťahať nervy, tak ti ten zub rozvrtaju, vyčistia. Určite si pýtaj injekciu na umrtvenie.

autor
16. sep 2020

@mmoonna dakujeeem

miskooo1987
16. sep 2020

Injekciu si naozaj pýtaj.... nesrandujem🙂 mne takto neznalemu ťahala nerv, že to len pichne trosku... mna vyplo, zhodil som všetko zo stolíka, a pamätám si až ako nadomnou stojí sestrička... a usmieva sa “mladý panko, snáď ste neodpadli”... zubárku som vymenil...

dzulli1980
16. sep 2020

Treba injekciu ... mne dokonca musela dať na 2 týždne nejakú vložku, ktorá ten nerv "zabila" ... lebo na prvýkrát som to ani s injekciou nedala ... po tej vložke to už bolo OK.

janetinka27
17. sep 2020

ano, obycajne daju umrtvovaciu vlozku, ale pozor, nenechavaj si ju tam dlhsie, je dost agresivna, takze prid potom znova do ambulancie tak, ako povie zubarka. potom ti takou tenkou ihlou na vrtacke pojde do korenov. s injekciou je to ovela lepsie, vlastne to necitis. bez injekcie sa budes potit :D mne zubarka potom uz injekciu nikdy nevala, da sa to vydrzat, ked to vie robit opatrne a sama hovorila, ze pre nu je lepsie, ak ja to pichnutie na konci korena pocitim, ona vie, ze je uz na mieste :D

marher
17. sep 2020

@miskooo1987 preboha

miiceencoovaa
17. sep 2020

Ahoj, mne ťahali nervy z dvoch trojok a určite si daj tú injekciu...ja som ju nechcela a dr sa začal smiať, že to nedám bez nej...tak ma ukecal a ani som to necítila 😃 výborný zubár 🥰

janka2273
18. sep 2020

Ja osobne nepoznám zubára, ktorý by ťahal živý nerv bez injekcie 🤔 no na následnú koreňovú výplň a čistenie už injekciu nepotrebujete,to je v pohode 😉

budemmamca
19. sep 2020

@miskooo1987 preebohaa😱