Ťahanie a pichanie v podbrušku

6. máj 2023

Ahojte zeny, som v 13tt a dnes po vydatnom obede ma zacalo tak tahat a pichat v podbrusku. Nic strasne, len to nepreslo asi ani po hodine. Boli sme potom na prechadzke, myslela som ze som len zjedla vela laktozy a zobudila som creva. Pri prechadzke stale pichalo a tahalo.
Mam to nejak riesit?
Dala som magnezko a trosku oddychujem.
Dakujem za kazdu radu.

nelca0510
6. máj 2023

Oddychuj.

obleckodogymu
6. máj 2023

Ahoj, aj ja som 13tt, o tomto ťahaní mi vravel doktor hneď na začiatku, že je to bežné a normálne. Osobne som to mala len párkrát, na pár sekúnd a aj to skôr pri záťaži keď cvičím. Povedala by som že to chce len viac oddychu, ale odborník samozrejme nie som 😊

autor
6. máj 2023

No ako lezim tak to preslo. Je inak pravda ze som sa dnes rozculila na priatela tak aj to mohlo sposobit?

obleckodogymu
6. máj 2023

Toto skutočne neviem posúdiť, myslím že som sa za posledné 3 mes nijako extra nerozculila ...ale vplyv to mať môže 😊pohoda, harmónia, oddych a verím že to bude ok😊

autor
6. máj 2023

Myslite ze mam ist na pohorovost? Ked lezim je to ok, ked trosku pochodim tak to trosku citim.
Podotykam taketo pichanie som obcas mavala aj mimo tehu a byvali to creva. Preto som zmatena ci je to babo alebo creva

nelca0510
6. máj 2023

Prerazila si sa, treba oddychovať,to sa nespraví za hodinu. Ak sa to bude stupňovať,treba ísť.

autor
6. máj 2023

@nelca0510 nestupnuje, je to lepsie praveze. Ale lezim uz asi 2 hodiny. Krvacanie nemam ani menstruacne krce.