Ťahali vám zuby počas menštruácie?

simik45
2. feb 2016

Chcem sa spytat ci ma vplyv menstruacia pri tahani zuba. Dostala som prvu po porode a dost silnu a o 2 dni mi ma vytiahnut štvorku. Sestricka mi vravela ze to vplyv nema ale pocula som kadeco. Dakujem

greys
2. feb 2016

v prvé tri dni menštruácie, by sa trhať zub nemal. Je tam zvýšené riziko krvácania. (stomatochir. sestra)

juliana30
2. feb 2016

No ja som mala raz menštruáciu a trhala mi stoličku a nezabrala mi injekcia,všetko som cítila,išla som do kolien 😱.Ale bolo to tak pred 15-timi rokmi 😃Možno to bola náhoda,ale ,ja už nikdy v čase menš.nepojdem k zubarke 😱

michluc
2. feb 2016

Hovori sa ze pocas menstruacie sme citlivejsie takze to bude asi viac citit ,ja cez men. nechodim.

dorotka202
2. feb 2016

Ja ked som sa bola objednat na tahanie zuba tak sa ma doktor pytal, ci nebudem mat menstruaciu vtedy.tak asi to ma nejaky vplyv.ja by som tiez nesla cez menstruaciu.jedine ze by ma ten zub silno bolel.

blska381
2. feb 2016

Ked mne isli trhat zub tak sa ma zubarka pytala ze ci nemam menzes, ze to nejako suvisi s krvacanim mi hovorila,ze by sa vtedy trhat nemalo

meusicka
2. feb 2016

nedoporucuje dat tahat zub. mne tahali ked som mala MS uz len slabu a predsa mi rana po vytrhnutom zube neprestavala krvacat. volala som dr, co mam robit, radili mi vratit sa a sestricka sa hned pytala ci nemam MS. pichla mi potom injekciu a vraj keby boli vedeli, tak mi radsej netahaju.

katka_hanka
27. feb 2019

@meusicka akú injekciu Vám prosím pichli? Mne trhali osmicku a ako naschval som 24hod po dostala menzes. Tiež mi to neprestáva krvacat. Ďakujem

simik45
autor
1. mar 2019

@katka_hanka netusim ako sa vola, na umrtvenie