Tabletky na platničky

deana100
13. júl 2023

Dobrý večer chcem sa spýtať bola som. na ČT pondelok budem. mat výsledky chcem sa spýtať či vám dali tablety na platničky lebo ja bez tablety neviem áno fungovať. 🤨alebo nasadili liečbu a chcem sa spýtať ako ste to. riešili. Ďakujem

pribinak
13. júl 2023

@deana100 pošlú tá podľa stavu na rehabilitácie alebo odporučia operáciu

tereza888
13. júl 2023

@deana100 ja som bola na injekciu ta pomohla cca na 2 týždne potom som bola zas na injekciu ale zas pomohla len na chvilku. Potom ma poslal ortopéd na rehabilitácie. Tam som chodila 3 mesiace no nepomohlo ani to. ešte mi robili rengen tam že videli len svalstvo stuhnuté. Po 3 mesiacoch má poslal na magnetickú tam mi zistili že mám posunutú platničku o 5mm. Len som otehotnela tak sa to už neriešilo. Ale na operáciu to zatiaľ nebolo. Zatiaľ ma platnička po pôrode neboli. Tak uvidíme časom

deana100
autor
13. júl 2023

@tereza888 no ja som bola na ČT čakám na výsledky tak preto som chcela že či mi ničo dajú na to.

tereza888
13. júl 2023

@deana100 podľa mňa injekcie a tabletky. A ak by ste to mala vážne tak operácia

monillia
13. júl 2023

@deana100 tabletky, infuzky hneď ako nastal problém potom MR,rehabky, ozon a cvičenie každý deň aspoň 10-15 min

luccija
13. júl 2023

@deana100 už teraz Ti mohla obvodná, neurológ dať niečo od bolesti, alebo obstrek, infúzie
Ak bude CT zle tak rehabilitácie a, keď veľmi zle tak operacia
Moja mama bola už na operáciu začala v 60 tke cvičiť pilates, dlhodobé fyzio, infúzie a nemusela ísť na operaciu

janka_266
13. júl 2023

@deana100 nemala som žiadne lieky, len cvičenie sm systém a prechádzky