Svrbiace znamienko - šošovička

lucyka149
14. aug 2024

Ahojte
Nestretli ste sa niekto ze by Vas svrbelo znamienko (šošovicka) ?
Ja mam na tele viac znamienok, naposledy som bola na kontrole v aprili so znamienkami, davam si raz rocne vzdy nejake vybrat…
No ake teraz ma znamienko jedno na krku svrbi. Uz sa mi to stalo v lete cca mesiac dozadu, tiez ked boli horucavy, myslela som ze to je z toho potu , preslo to tak o dva dni, no dnes ma to zacalo svrbiet zasa. Neviem ci to nieco znamena ci nie, ci radsej hned zajtra navstivit koznu lekarku.

Dakujem za Vase rady a skusenosti

zuzikak
14. aug 2024

vzdy ked mas podozrenie radsej zabehni si dat znamienko skontrolovat. Lekar ti povie, ci je problem so znamienkom samotnym a asi ti odporuci vybrat ho alebo ti povie, ze znamienko je uplne v poriadku a len mas citlivu kozu prave v jeho okoli z neviem akeho dovodu. Radsej 1 nazor lekara, ktory znamienko aj vidi ako 100 nazorov tu na mk

lucyka149
autor
14. aug 2024

@zuzikak urcite urcite pojdem, len som teraz taka vies vystresovana kedze sa mi to zopakovalo, tak som bola zvedava ci to uz niekto nezazil…tak ci hned rano mam bezat k doktorke ci co

zuzikak
14. aug 2024

@lucyka149 nestresuj sa zbytocne. Uvidis co ti lekar povie. Normalne tam chod (ale nie tak, ze si ides nohy dolamat) 😀 lebo je celkom mozne, ze sa stresujes uplne zbytocne. Jednoducho len preventivna kontrola...

yeon_bouw
14. aug 2024

Ja som mala 2 malé šošovičky na krku - jedno zboku, vždy som oň zavadila retiazkou a druhé vzadu hneď na línii vlasov, tam som ho večne šuchla hrebeňom. Niekedy, keď som sa potila, tak svrbelo. Dala som obe pred pár rokmi odfiknúť a svätý pokoj. Ak sa ti niečo nezdá, tak zbehni k dr., pre pokoj duše

gabika0825
15. aug 2024

@lucyka149 môžeš to mat len podráždene z toho že si si to skrabala. Išla by som ho dať vybrať.