Svrbiace vyrážky - predpísané krémy nepomáhajú

kostricka87
22. sep 2024

Dobrý večer,prosím Vás nestretli ste sa náhodou už s niečím takýmto strašne to svrbí a škrabanim sa toho robí akoby viac. Ďakujem

jaass
22. sep 2024

@kostricka87 nemáš celiakiu?

kostricka87
autor
22. sep 2024

@jaass neviem nato vyšetrenie nebolo myslíš, že by to mohol byť prejav celiakie?

jaass
22. sep 2024

@kostricka87 teta mala presne take vyrážky keď zjedla niečo s lepkom. Skús dať vyšetriť, ale snáď to nebude to🙏

bambi3310
22. sep 2024

@kostricka87 môže to byť siedma choroba ,aj ja som to mala a presne takto to vyzeralo ,nepomôže nič len krémovat si to a čakať kým to prejde ,do vtedy sa vyhýbať kontaktu s ľuďmi, najlepšie na to je sudocrem , malo by to prejsť tak do týždňa až dvoch týždňov

kostricka87
autor
22. sep 2024

Ale ja to mam už skoro rok, už som u druhej kožnej a nič žiadna pomoc ( úľava).Zakaždým nová masť,krem ,ale nič je pravda ,že raz je horšie raz je lepšie....

jaass
22. sep 2024

@kostricka87 na alergologii si bola?

kostricka87
autor
22. sep 2024

@jaass áno vyšlo na plesne ,ale ze to iba tak hraničné, že to nie je nič mi povedala

jaass
22. sep 2024

@kostricka87 tak skús sudocrem ako ti Radi baba vyššie 🙂

danielahamar
22. sep 2024

@kostricka87 to že krv je negatívna neznamená, že nemáš na niečo alergiu, a je jedno, či máš rok, či 50r, keď sa začne prejavovať

pininka1
23. sep 2024

@kostricka87 ak to máš už rok, niečo ako sudocream ti už nepomôže. Moja teta to mala na nohách, nič nezabralo, nakoniec musela podstúpiť až liečbu co sa používa na ťažké akné, už mala svoj vek ale podpisovali papiere ze neotehotnie,hrozilo veľké poškodenie plodu.

dada5000
23. sep 2024

@kostricka87 mam to tiez, po celych nohach a uz 2 tyzdne. Zacalo to clenku jednej nohy, do par dni som to mala na oboch az hore po stehna. Mazem nahrubo uz 4 dni sudocremom, to jedine zabera na to strasne svrbenie. Dnes idem k lekarke, lebo to vobec neustupuje. Dam vediet co mi povie k tomu.

carduelis
23. sep 2024

Moze to byt aj z oblecenia - umele materialy a farbiva v nich.