Svrbiace, vypuklé červené fľaky po stehnách

karinockaaaa
10. feb 2019

Dobrý deň, mám 26 rokov a pred pár dňami sa mi objavili na stehnách takéto fľaky. Žijem v zharaniči, bola som aj u kožnej, ktorá mi povedala, ze ma nieco uštiplo. Podľa mna to ustipnutie ale nie je, pretože sa mi kazdy deň objavujú nové fľaky. Stretli ste sa uz s niečim podobným ? Ak áno, co by to mohlo byť. Dakujem

arcticcode
10. feb 2019

Ze sa objavuju kazdy den nove este neznamena, ze neustiplo. Mozte mat dakde blchu, plosticu, alebo inu marhu

bobricek1979
10. feb 2019

@karinockaaaa ahoj máš to po celých stehnách? Či len na jednom mieste?

karinockaaaa
autor
10. feb 2019

@arcticcode myslim si preto, ze to nie je od ustipnutia, pretože moj priateľ napríklad nemá absolutne ani jeden fľak

karinockaaaa
autor
10. feb 2019

@bobricek1979 mam to iba na stehnách, nikde inde

bobricek1979
10. feb 2019

@karinockaaaa môžu to byť stipance

katarinamarkova
10. feb 2019

@karinockaaaa zviera doma máte? Nestahovali ste sa nedávno? Nekupovali staro-nový kus nabytku? Nedostali od niekoho oblečenie?

karinockaaaa
autor
10. feb 2019

@katarinamarkova zviera žiadne, ani nábytok, kupila som novým praci prášok, ale uz aj ten som vymenila tak uvidim ze ci náhodou. Alebo potom žeby nejaká reakcia na nejakú potravinu

sambuca7
17. feb 2020

@karinockaaaa ahoj zistila si čo to je alebo z čoho? Mám ten istý problem. Mne to začalo približne 4 roky dozadu, mala som pauzu dva roky a zas. Kožna tiež nevie čo by to mohlo byť. Taktiež pracujem v zahraničí a kožna mi vravela že to môže byť inym podnebím, dala mi aj nejaké tabletky ale tie nepomohli. Vyzerá to úplne rovnako a mám to tiež len na stehnách. Ďakujem