Svrbenie podpazušia a stehien

lenkafifko
3. jún 2024

Ahojte. Prosím vás, mate niektorá skúsenosti so svrbenim podpazusia? Začalo sa to svrbenim podpazusia, bála som sa ze to môže byť od prsníka lebo aj ten má hneval. Chytili ma uzkostne stavy, Dr. Mi dala antidepresiva a viac neriešila. Bála som sa ze mi niečo je. Znovu som isla k.dr. urobila mi preventivku, zobrala krv.. všetko ok. Bála som sa ísť na sono prs, ale odhodlala som sa a išla som -všetko v poriadku aj cicik aj pazuchy.. išla som na gyndu, ona mi povedala ze mam PMS, dala mi antikoncepciu, brala som ju 2 mesiace, ale mala som vedlajsie ucinky... chodím od ženskej dr. K obvodnej a tie mi stále hovoria ze to mam z hlavy, že mi nič nieje, ale ja sa necítim dobre... teraz ma okrem svrbenia pazuch svrbia aj stehna z vnútornej strany a bolia ma pri pohybe v kolene zo zadnej strany... a hnevá ma aj krčná chrbtica... tak všetko to hádžu dr.na tu chrbticu... Ja fakt neviem ci tá reálna bolest a svrbenie je z hlavy... je to už skoro rok.. co si o tom myslite

tundra
3. jún 2024

@lenkafifko svrbenie tela je jeden zo sprievodnych signalov,znizenej cinnosti pecene.Viac ti neporadim.

marticka85po
4. jún 2024

Mna zvykli svrbiet stehna z vnutornej strany ked som jedla vela sladkeho. Ked som prestala jest sladke,muku,sacharidy atd.tak to prestalo