Svrbenie, pálenie a pichanie v konečníku

roberta20
17. jan 2016

Ahojte uz som nestastna uz asi tyzden co mam problemi s konecnikom a aj s posvou bola som aj u lekara zevraj mam mykozu na konecniku aj aj vaginalnu uz neviem ani chodit vypisala mi masticku fungicidin, a predtim pimafukort vobec nepomaha a tak tosvrbi ze uz naozaj sa to neda vydrzat a musela som to poskrabat uz to aj hnisa,higienu dodrziaviam.poradte co uz na to canesten nepomaha.heparoid neviem kto uz to mal.dakujem za odpovede

katarinamarkova
17. jan 2016

@roberta20 zmenit stravu, posilnit celkvu imunitu!
- mozno vymenit praci prasok, avivaz
- mozno zmenit oblecenie
- urcite skontrolovat cistotu a stav pracky
- urcite skontrolovat a preliecit partnera, manzela
- ostrihat nechty

charity
17. jan 2016

@roberta20 Zmeniť doktora.

sardinka335
17. jan 2016

@roberta20 nepíšeš u akeho lekara si bola, obvodák?gynekolog? Existuju aj proktologické ambulanicie, ktoré sa špecializuju prave na veci ohladom konečníka, hemáčov, fisúr...vyhladaj si na gugli kde to tebe vyhovuje...pridavam link : http://www.poliklinikamytna.sk/lekari/proktolog...

a načo zakladaš ,,x,, tem ved si to mohla spisať do jednej. 🙂

rhiannon
18. jan 2016

Treba ist koznemu, da ti kortikoidnu mast a do 1 dna mas pokoj. Potom samozrejme aj prevencia - nejest sladke atd...ja som sa takto trapila, mala som presne to iste po operacii z antibiotik. Potom som si hkavu trieskala, ze som koznej nesla skor. Mala som hned pokoj...

roberta20
autor
18. jan 2016

@katarinamarkova perem iba s praskom pre batolata,a aj avivaz pouzivam sensitiv.a toto vsetko mam v poriadku pracku mam cisto novu. A higienu dodrziavam aj viac ako bi malo treba.dakujem za odpovede.

zemko99
18. jan 2016

u akého si bola lekára? že ti dal iba fungicidin? Možno by bolo dobré aj nejaké iné maste, ja som mala aj macmiror alebo gynolax to bolo iba na jedno použitie alebo ešte vaginálne tablety do pošvy... ten fungicidin sa mi zdá pri tejto diagnóze dosť málo...

roberta20
autor
18. jan 2016

@zemko99 u praktickeho a aj u gynekologa.inac uz mi gynekolog odporucil aj vaginalne tablety a aj pimafucort mast.ale pomoze iba na tyzden potom sa mi to vracia

katarinamarkova
18. jan 2016

@roberta20 aj partner sa preliecil?

luciannka83
18. jan 2016

voda + soda bikarbóna. Zmiešaj v lavóre a sadni do toho. Alebo si sprav výplach, ak máš aplikátor.

roberta20
autor
19. jan 2016

@luciannka83 dakujem

roberta20
autor
19. jan 2016

@katarinamarkova ano aj partnem,aj ked sme spolu nemali nic