Svrbenie hlavy, čo mám robiť?

chuchinka
17. nov 2019

Mám taký problém, že ma strašne svrbí hlava. Dlhodobo používam šampón a začalo to pred cca dvomi týždňami . Je pravda, že som si kúpila nový šampón od Farmassi (cesnakový),ale začalo to ešte predtým. Keď si ich umyjem a schú všetko je ok, ale ako mi vyschnú nehorázne to svrbí, ide ma z toho už poraziť. Na nete odporúčajú napríklad kokosový olej, skúsila som mala som ho na hlave celú noc potom som zmyla vlasy a ok a teraz po pár hodinách už to zasa škriabe. Vši nemám a lupiny začnem mať až keď si to škriabem to sa nedá vydržať. prosím Vás poradte mi , čo to môže byť ešte nechcem ísť k lekárovi. Vlasy mám pritom krásne jemné, vyživené, Je pravda, že mi začali veľmi padať a už nemám taký objem ako kedysi. Za všetky rady veľmi pekne ďakujem

ikonica
17. nov 2019

Seborea?

brigita24
17. nov 2019

@chuchinka predpokladám že to bude seborea aj ja to mam. Odporúčam šampón Cannaderm mne už veľa krát zachránil život. Škrabala som sa až do krvi

simsalabim
17. nov 2019

Tiez tipujem seboreu.

chuchinka
autor
17. nov 2019

Ale ja nemám ani lupiny ani "ervené vyrážky ani nič také

hivanik
17. nov 2019

@chuchinka ...nepouzivas lak na vlasy? Lebo mna jeden cas palilo temeno hlavy ked som pouzila lak

chuchinka
autor
18. nov 2019

@hivanik nie vôbec nič a nemám ani žiadne vyrážky, bodky, červené miesta.

marlent
18. nov 2019

@chuchinka mne na toto straaaaaaaasne pomaha nizoral sampon...je primarne proti lupinam ale pre mna zazrak...je dost drahy a je ho malo...umyjem si normalne vlasy (beznym samponom) a potom tento nizoral aplikujem len na pokozku hlavy necham to tam aj 20 minut splachnem a ulava