Svrbenie a šúpanie bradavky

tamaraaa123
10. aug 2016

Ahojte. Mam taky mensi problem. Asi uz tri tyzdne ma trapi svrbenie lavej bradavky. Pred dvoma dnami sa mi zacala aj supat. Chvilu svrbi, chvilu nie. Ked si ju zosupem priserne to stipe. Tehotensky test negativny. Nemam cas ist ku gynekologovi, samozrejme si ho co najskor chcem najst, ale rada by som vedela ci ma aj nejaka z vas takyto problem, ako ste ho vyriesili, popripade co to moze znamenat. Docitala som sa vselico..

dominikav123
10. aug 2016

Natieraj si to bepanthenom. Mozno sa ti len osuchala o podprsenku.

katkakovac
10. aug 2016

Bepanthen, kalciova mast a ako prevencia mykozy soda bikarbona (1lyzicka) do vody a tym potierat. Ak to do tyzdna nezmizne, radsej chod s tym lekarovi.

mawka
10. aug 2016

ekzem, zapal. baby radia dobre maste, ale radsej chod k dr.

yonce
10. aug 2016

natieraj si to, ale urcite by som to nenechavala len tak ale isla by som co najskor k lekarovi. Zdravie by malo byt prvorade takze ten cas by si si mala najst.

zuz02
10. aug 2016

Mozno by pomohla okrem spominanych aj nejaka antimykoticka mast. Mne sa to teraz v lete stava tiez. Dobre je aj doma chodit bez podprdy a vetrat, aby sa to viac nezaparovalo. A inak, nebola si v poslednom case na termalnom kupalisku? Ja som si pred rokmi dovliekla infekciu, zosupala sa mi koza na bradavkach a aj na prsiach. Pomohli mi az maste od kozneho.

lili007
11. aug 2016

Kým navštíviš lekára skús domácu liečbu....repíkový odvar nechať vychladnúť a kozmetickým tampónom si potierať bradavky. Potom ich nechať dobre vysusiť a natrieť bepanthen Care masťou. Toto pomáha aj maminkám, ktoré koja a majú od kojenia zničené, popraskané a zapálené bradavky.

slivocka4
11. aug 2016

Moze to byt mykoza, tam pomaha mast Canesten, alebo Candibene, ale radsej overit u kozneho.. 🙂

charity
11. aug 2016

Ten cas na gynekologa si urob. Svrbenie bradavky moze byt velmi vazny problem. Bez srandy.

beton
11. aug 2016

@tamaraaa123 kandida. kontaktuj laktacnu poradkynu. www.mamila.sk

lilu7
12. mar 2017

Ja som na popraskane bradavky pouzivala pouzivala klobuciky na dojcenie a natierala som si ich bepanthen care mastou ta mi ich pekne hydratovala a nebolo potrebne si ju umyvat pred dojcenim

maykaaa1122
27. sep 2017

skus bepanthen, mne pomohol..a pouzivam ho stale.