Svrbelo vás znamienko?

12. okt 2023

Stalo sa vám že vás svrbelo znamienko ? Ani teraz neviem či v okoli alebo konkrétne znamienko …stalo sa mi to asi druhýkrát už ,nesvrbi že stále ..prosím reálnu skúsenosť samozrejme ku kožnej sa dostanem až budúci týždeň zatial som v riadnej panike

janinah
12. okt 2023

Odezinfikuj a nebabri,kožné zatiaľ netreba

msnesquik
12. okt 2023

No ja by som teda urcite na kozne isla, ale staci aj bduuci tyzden, ved uz je stvrtok..klud

siska53
12. okt 2023

Len dezinfikuj.. aj ja som tak.. betadim alebp tak a prelepila som si to vzdy, kedze betadin farbi a dr.mi povedala, ze je to ok, nic som tam takeho nemala .

jaskolka
12. okt 2023

Mne sa to pred viac rokmi stalo, mala som také väčšie znamienko tesne ako začína ofina a podarilo sa mi do neho dosť silno škrabnut čelenkou, tými zubkami, co tam sú. . Potom to začalo svrbiet a akoby chrasta sa urobila.
Šla som na kožné, prezrel to, nič to nebolo, ale pre vlastný pokoj a do budúcnosti som to dala odstrániť.
Chod to tiež radšej dat skontrolovať, pre istotu.

martyzpp
12. okt 2023

Ano, cez leto ma svrbelo znamienko na ruke. Vzdy ked ma trochu chytilo slnko (ak som sa zabudla natriet…). Zacala som si skrabat ruku a potom som si vsimla, ze je tam znamienko. Sla som na kozne a bolo to ok, sledujeme ho a mozno vyberieme na jar.