Šupinky vo vlasoch

kikka95
21. mar 2021

Už som zúfalá.. Prvýkrát som bola s mojim problémom u kožnej v roku 2014 kde mi pani doktorka napísala do diagnózy: Dermatitis seborh., potom na kontrole o 3 mesiace napísala: Psoriasis susp. capilitii. Potom som išla k inej kožnej doktorke a tá mi tiež nedala presnú diagnózu a napísala: presná dg. by musela byť histol. Predpísali mi Belosalic sprej, ktorý mi pár rokov aj zaberal, ale tento rok mi už vôbec neúčinkuje. Predpísali mi aj rôzne mastné veci, ale po nich som mala len mastné vlasy a nepomohli mi. Čo je ale zvlášne je, že môj problém sa nejedná celej hlavy, ale len záhlavia. Vyskúšala som už rôzne šampóny od Head&Shoulders, konopný šampón Capilus, Nizoral, Vichy Decros, Skin-Cap (na ktorý boli asi 100% pozitívne recenzie), Yves Rocher, teraz mám od Ducray ... no nič nepomohlo !!! Už som zúfalá. Vyskúšala som aj jablčný ocot, ricínový, kokosový olej a nič.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikka95
autor
21. mar 2021

@cocolino234 Spomínala som, že teraz aktuálne používam Ducray.. áno mám ho, ale žiadne výsledky.. žiaľ.. neviem prečo mi nič nezaberá, keď iným ľuďom pomáha ...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikka95
autor
21. mar 2021

@cocolino234 Nevadí.. možno by pomohol ak by som ho používala dlhšie, ale už mám viac ako polovicu preč a nič. Ale aj tak dakujem 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buducamama
21. mar 2021

@kikka95 ahoj, pripnem sa, ja s tymto bojujem od puberty, presne mam napadnute zahlavie, ide mu to uz aj za usi. Teraz mi kozna predpisala penu Enstilar, len ako citam na letaku, je to steroid a trochu sa bojim dat si to ked sme vo faze snazenia.. neviem ci to nie je nebezpecne, ak by som otehotnela. Inak som vyskusala skoro vsetko, tiez nevedia poriadne co to mam, ci to je psoriaza, ale javi sa to tak.

waity888
21. mar 2021

@kikka95 ono to pôjde niekde z vnútra. Na gastro vyšetrenie vás neposlali? Alergologia a tak ? Ono ak to ide zvnútra,žiaden šampón Váš problém nevyrieši a bude sa Vam to stále vracať

kikka95
autor
21. mar 2021

@waity888 Nie nikde ma neposlali.. a je mi to divné, lebo tam chodím už od roku 2014 a skoro každý rok tam chodím pre nový recept na Belosalic a nikdy mi to poriadne nevyšetrila.. neposlala nejakú vzorku niekam alebo tak.

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
missviolet
21. mar 2021

Mam to iste, v zime sa stav vzdy zhorsi. Mozno to znie smiesne, ale docitala som sa, ze vlasy treba hned po umyti fenovat, aby pokozka nebola vlhka... a fakt to pomohlo na 90%. Cely zivot predrym som nechavala vlasy volne susit. Plus vodicka Seborin je super a lacna

nika23t
21. mar 2021

@kikka95 Clobex. Je to na recept, ale mne parádne zaberá.

waity888
21. mar 2021

@kikka95 to je čudné ozaj..na gastro sa môžeš objednať aj sama , obvodný lekár tu vypíše lístok

jajka71
21. mar 2021

Inna essencial na fb rodina firma majú salviovu organická vodu v spreji, malému nepomáhalo nič, z lekárne mal skoro všetky šampóny a toto prinieslo zlepsenie