Šumenie v hlave

6. apr 2023

Prosím Vás pekne, stretli ste sa s tým,že Vám sumelo v hlave? Mám to už asi týždeň, akoby kdesi vzadu v hlave počujem šumenie, hlavne , keď niečo riešim. Dr mi včera predpísala magnosol . Zatiaľ žiadna zmena. Stretli ste sa s tým? Je to nejaká predzvesť niečoho? Prosím, bez uštipačným poznámok. Dakujem

top_manazerka
6. apr 2023

Nemáš vysoký tlak? Vtedy zvykne šumieť v hlave. Magnezkom nemáš co pokaziť. Ja tiez davam denne 2 vrecúška Magnosolv

stellarstar
6. apr 2023

Tinitus?

s_o_n_i_k_e
6. apr 2023

Ja som mala zalahnuté v uchu a počula som šumenie. Bol to tinitus, keď je ticho počúť také hučanie ako keď mám na uchu mušlu. Taký šum. Bola som na ORL vyšetreniach dali mi lieky, zabrali po cca pol roku, vraj je to je aj zo stresu, že cievky v uchu sa zúžia a toto malo pomôcť.

jamimo
6. apr 2023

vyzerá to na tinitus. Skús ORL vyšetrenie. Ja ho mám tiež, v rôznych frekvenciách a podobách. Mám výhodu, že si ho nevšímam, najviac ho počujem keď som večer v posteli, keď je všade ticho, alebo keď sa naň sústredím. Ja však rýchlo zaspím, takže ok. Nebrala som žiadne lieky. Ak ti to neprestane, skús sa naučiť s tým žiť tak že ho nebudeš ani vnímať. Rôzne finty a sluchové "rehabilitácie"

autor
6. apr 2023

Fuha, prvýkrát počujem, že niečo take existuje.

autor
6. apr 2023

Ďakujem Vám , je pravda,že posledný rok som dosť v strese, takze som predpokladala , že to bude psychického charakteru.

mirkava
7. apr 2023

Otec ma tinitus. Chod na neurologiu. Držím palce