Šumenie a strata sluchu

leuaa14
10. apr 2024

Dobrý večer už od cca pol 8 mi hucalo v hlave... Občas áno a občas nie... Teraz asi 5 minut do zadu som prestala trochu menej počuť... Počujem len mam pocit ze o niečo menej... Mam 16 rokov len... Mam sa niečoho obávať alebo to môže byť iba prievan...? Bojím sa... Aby som neprišla o sluch... Ďakujem za odpovede

thirstymonk
11. apr 2024

@leuaa14 najlepsie ist na orl. Neboli to.

taktotedanie
11. apr 2024

@leuaa14 povedz to rodicom, nech idu s tebou k pediatrovi a na orl, vymenny listok potrebujes

jaskolka
11. apr 2024

@leuaa14 ísť na orl. Môže ísť o akútnu poruchu sluchu, potrebuješ vyšetrenie a podla toho liečbu. Mali sme v ambulancii 15 ročné dievča, ktoré prišlo s tým, ze od rána "len menej počuje". Skončilo na infúziach na oddelení, našťastie prišla hneď, takže stav sa rýchlo upravil.

liv1
11. apr 2024

Nemusis sa nicoho bat, vsetko su to veci ktore sa stavaju mnohym ludom. Vsetko sa da riesit, ale v prvom rade to treba povedat rodicom aby ta vzali k dr, ak nie k doktorke tak na pohotovost. Hlavne nech mas rychlo lieky, ak by bolo treba, mozno nic nebude treba a len ti zalahlo. Ale vysetrit to treba hned, necakat napriklad do zajtra 😉

liv1
11. apr 2024

A ORL je skratka pre otorhynonolaryngologiu - neviem ci som to napisala spravne, to je dr ktory ma na starosti hrdlo, nos a usi.

leuaa14
autor
12. apr 2024

@jaskolka áno aj ja som skončila na infuziach

leuaa14
autor
12. apr 2024

Ďakujem za odpovede... Stredu večer to neskončilo pri tom... mala som veľké triašky skoro 2 hodiny... Upokojil ma až magnézium... Na druhý deň štvrtok som sa necítila dobre slabosť, strach... Išli sme na pohotovosť s tade ma rovno poslali ležať do nemocnice... Tak od včera som tu.. Na infuziach