Súhlas s cenou

11. jan 2024

Bola som na konzultácii kvôli strojčeku na zuby, doktorka mi zatiaľ len povedala čo by to stálo a čo všetko by sa robilo. Zatiaľ mi nerobila ani RTG zubov, ani liečebný plán, ešte sme sa na ničom nedohodli, len orientače. No na recepcii chceli podpísať súhlas s cenou. Je to bežný postup?

tinkavvv
11. jan 2024

Tak asi uz dalsie ukony budes mat v cene. Ja som platila najprv 300eur za uvodne skeny a konzultaciu ohladne planu. Ale tie uz sa pocitaju do ceny strojceka. Takze z vyslednej ceny strojceka uz mam zaplatenych 300 eur.

autor
11. jan 2024

@tinkavvv Konzultácia sa nepočíta do ceny strojčeka.

tinkavvv
11. jan 2024

Ved v poriadku. Ale tie dalsie ukony - rentgen, skeny uz budes mat v cene, s ktorou si mohla suhlasit.

autor
11. jan 2024

@tinkavvv Ja som sa pýtala, že ešte presne neviem ktorý typ strojčeka chcem a že keď sa rozhodnem pre iný, tak sa to prepíše.

autor
11. jan 2024

Dá sa aj odstúpiť od toho súhlasu s cenou?

tinkavvv
11. jan 2024

Citaj v podmienkach. Ja neviem co si podpisala a s cim si suhlasila.

autor
11. jan 2024

@tinkavvv Iba s cenou.

koniarova
11. jan 2024

Ja aj tak nechápem,ako ti mohla vedieť navrhnúť správne strojček, keď nevidela RTG alebo CT.

autor
11. jan 2024

@koniarova Ani ja.

autor
11. jan 2024

@koniarova Ale povedala, že budeme múdrejší po RTG

koniarova
11. jan 2024

Zavolaj tam zajtra,ako je to myslené.

autor
11. jan 2024

@koniarova Ja som sa spýtala na recepcii, že čo ak budem chcieť predsa len fixný strojček, tak povedala, že sa ten súhlas s cenou prepíše. Lebo fixný je o niečo lacnejší.

autor
11. jan 2024

Hlavne ma zaujíma, že ak by som to nechcela, tak čo potom, to budem platiť aj keď ho nebudem mať?

colsami
11. jan 2024

Ved na to Ti nik neodpovie, my nevieme co si podpisala.
Tam mas uvedene co si podpisala, aka cena, ci sa moze menit a o kolko %, a co vsetko v cene je.

Btw suhlas cenou resp informacia o cene sluzi prave na to, aby aj klient bol spokojny s tym ze vie nejaku relaciu ktora by sa uz nemala navysovat.

autor
11. jan 2024

Dobre a dá sa prípadne ten súhlas odvolať?

roja01
11. jan 2024

Zober do ruky dohodu o cene a precitaj si co si podpisala a budes mudrejsia. Tam by mali byt odpovede na vsetky tvoje otazky.

koniarova
11. jan 2024

Odfoť ho sem

autor
11. jan 2024

@roja01 Mne kópiu nedali.

gemerka17
11. jan 2024

Ak strojček nechceš, tak proste už zubárovi neprídeš. Určite nikto od teba nebude vymáhať peniaze za nerealizovane ukony.

autor
11. jan 2024

@gemerka17 Ale podpísala som súhlas s cenou..to nebude problém?

roja01
11. jan 2024

Ak nieco podpisujes vzdy si pytaj orig. v pripade dolezitych zmluv, alebo kopiu v pripade menej dolezitych zapisov, dohod a pod. Vypytaj si az tam prides nabuduce.

tinkavvv
11. jan 2024

Nie, urcite to od teba nebudu vymahat, ak si ho nedas. Ale normalne chod na dalsiu konzultaciu a uvidis. Na vsetko sa pytaj.

autor
11. jan 2024

@tinkavvv Ďalšiu mám o mesiac, je to vstupné vyšetrenie a RTG a podľa toho aj určí, či treba trhať zuby atď...a môžem dúfam stále odmietnuť ak sa mi nebude niečo zdať.

autor
11. jan 2024

Toto som bola len na konzultácii preto mi bolo divné, že hneď chceli podpísať súhlas s cenou.

autor
11. jan 2024

A ešte ma napadlo, že čo ak mi povie, že som súhlasila s cenou a tak si ten strojček musím u nej nechať urobiť?

osky
11. jan 2024

Podpisala si nieco,comu vobe nerozumies...
A este nemas ani kopiu....
Dievca.....ty si to nedomyslela.
Kazdopadne ,cim skor si vyziadaj kopiu a nabuduce sa pytaj na vsetko,comu nerozumies.
Kym ti tu zmluvu nevysvetlia,nedala by som sa osetrit.
Lebo kde mas zaruku ze nebudu pytat nekrestansku cenu s ktorou neratas....no...cele zle toto

autor
12. jan 2024

@osky To nebola zmluva ale len súhlas s cenou

tinkavvv
12. jan 2024

Urcite ta nebudu nutit si ho dat. Najma ak si este nemala ani rentgen a nevies nijake blizsie informacie o navrhovanom plane.
Co to je za kliniku a dr? Urcite najdes recenzie aj online.

sense
12. jan 2024

Zvláštna konzultácia ale ôk. Súhlas s cenou co obsahoval? To co ti lekárka navrhla a ty si silu hlásila s návrhom ceny, boli tam rozpísané úkony? Aj to akú sumu to neprekročí?
Pretože ja keď som bola s dcérou, tak pozrel zuby co a ako, vysvetlil co a ako a tiež sme dostali návrh zmluvy ktorý som ale tam podpisovať nemusela, zobrala som si domov a mala čas na rozmyslenie, bolo tam cenové rozpätie od do s tým ze max prekročene nebude pokiaľ budeme dodrzovat pistupnurceny lekárom. Suma max bola 10tis. Dohodli sme ďalší termín, až vtedy som ten papier mala doniesť podpísaný, porobil rtg, fotky z každej strany, odtlačky zubov atď. Jednalo sa o dcéru následne navrhol strojček na noc keďže ma ešte mliečne zuby ale jeden mala dosť na krivo ze stačil b y malý naraz a zub by bol von. Nakoniec nás to vyšlo nejaké 3 tis a zuabr si vždy robil srandu ze keby to u každého tak dobre ide, tak nemá čo robiť. Ale je pravda ze aj keď už mala nosiť strojček len 2x do týždňa tak si ho dáva. Každú noc. V marci mame poslednú kontrolu

autor
12. jan 2024

@tinkavvv Recenzia bola jedna a mala 5 hviezdičiek.