Sucho v ústach a hrdle, hlieny a vnútorná teplota. Ide o úzkosť alebo Covid?

27. okt 2021

Neviem či mám covid či uzkost...mám veľmi sucho v ústach a hrdle,akoby tam.mam.hlieny,vnútornú teplotu...nikde nechodím akurát v sobotu som bola v nákupnom centre...včera antigenovy negatív.dost sa bojím...sú to príznaky aj aj covid aj úzkosť....ma.niekto.skusenost

dzulli1980
27. okt 2021

Nič v zlom, no nie každý príznak covid je covid ... v prvom rade treba dať do poriadku psychiku ... ja mám podchvíľou sucho v ústach, v krku, zahlienená som tiež nonstop a covid nemám.

autor
27. okt 2021

@dzulli1980 len preto že raz som ho užala a presné sucho v ústach som mala

marianarem
27. okt 2021

Niekedy staci si len spomenut na chorobu a priznaky sa o chvilu objavia 🙂 Hlavne pri chorobach, ktorych sa clovek boji. Ale inak, ak by som si mala vybrat medzi covidom a poriadnou uzkostou, tak neviem neviem, ci by som radsej nie ten covid...

vinetuu
27. okt 2021

dat si vela C, rakytnik stava, D, magnesium... kapucinka, echinacea, propolis ... etc. etc .... oddych ...

barborachors
28. okt 2021

sucho v ustach je kvoli znizenej tvorbe slin, treba doplnit pitny rezim, dva litre vraj.. to mi povedal lekar. pri covide by si nemala mat cuch a chut tusim... a hlieny ja mam tiez furt to je teraz take obdobie, s tym vela nenarobis... nie kazdy diskomfort musi byt kovid fakt...