Sucho v nose po Covide

25. feb 2022

Dobrý deň , pred 12 dňami som prekonala bezpriznakovo covid , od včera mám akoby sucho v nose ,som “nachuchmana” , dnes ráno som dokonca vysmrkala krv . Stretli ste sa s tým ? Je to normálne ? Ďakujem za odpoveď

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
25. feb 2022

@viestta aj to nejako riešiš ? Lebo keď si dám klasické kvapky , mám zasa pocit , že má úplne prefuklo a je to nepríjemne 😀

vikinka128
25. feb 2022

Je to Normálne.. mňa príšerne pálil z toho nos.. prešlo to cca po 2 týždňoch

autor
25. feb 2022

@vikinka128 ďakujem , lebo som bola bezpriznakova a teraz toto , normálne som sa začala báť , vi neprídu iné príznaky

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uhnakova
25. feb 2022

skusila by som nos zvlhcovat nejakym izotonickym sprejom. To by mohlo pomoct. Klasicke kvapky nie, tie naopak este viac vysusuju.

simsalabim
25. feb 2022

Skus masticku Rhinopanteina. Na bolavy zasuseny nos je top 👍

ajwettss
25. feb 2022

Dobrá je vincentka do nosa na zlhcenie sliznice...po covide sú sliznice vysušené

dominikatomas
25. feb 2022

@viestta aj ja to mam akoby som sa nevedela ani nadychnut ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab
25. feb 2022

aj ja to mam, davam si physiomer , najlepsie mi robi studeny cerstvy vzduch, tak si obcas v priebehu dna vybehnem na "zdravotne dychanie" na balkon 😅
a este hodne tekutin treba pit

lila59
25. feb 2022

My to mame doma vsetci - sme 2 tyzdne po covide. Dost nam pomohol zvlhcovac vzduchu, do ktoreho pridavam esencialne oleje.

andulkaanka
28. feb 2022

Na suchú sliznicu nosa sú dobré nosné kvapky Coldastop s vitaminom A a E, stoja okolo 9€