Suché a lámavé vlasy

sovickamilucka
2. jan 2017

Baby, poraďte niečo na suché a lámavé vlasy... nejaký šampón/kondicionér/zaklínadlo :D hocičo :D

liduska12
2. jan 2017

Ja si davam panthenol tabletky na vlasy, po porode mi aj dost vypadavali a ostali znicene, kusok to pomaha. A pred vyfenovanim si na mokre davam kondicioner v spreji (ci co to presne je) od Gliss Kur na rozcesanie. Mam dlhe vlasy a ostrihat sa nechcem na kratko, asi by to ani nepomohlo 🙂

lenka_samorin
2. jan 2017

Mne po 2 tehotenstvách a pôrodoch začali veľmi vypadávať vlasy, tak som začala používať šampón Quinine od Milva, zatiaľ ho používam mesiac, ale padajú stále. Vidím to hlavne pri umývaní vlasov, keď mám plné sitko vlasov a keď si ich češem po umytí, to mám plnú ruku. Ale zdá sa mi, že sa to trochu lepší a baby, čo ho používajú, dávajú pekné fotky na net, tak dúfam, že aj mne to pomôže.

sissy27
2. jan 2017

@sovickamilucka zaklínadlo sa volá kaderníčka s nožnicami... to, čo je mŕtve, vysušené, polámané, rozštiepené jednoducho musí ísť preč, neexistuje nič, čím by si to zalepila alebo vrátila do pôvodného stavu...
no a potom čo najviac vitamínov zvnútra (kvalitná strava, vitamíny, doplnky) a čo najmenej chémie zvonku, nejaký jednoduchý prírodný šampón, raz za týždeň maska na vlasy (vygoogli si niečo z olivového oleja, žĺtka a podobne), samozrejme nefénovať, nežehliť, neodfarbovať a podobné zásahy...

zuzanaam
2. jan 2017

Treba vyriešiť príčinu, u mňa to bola porucha štítnej žľazy. Po umytí si vtieram do vlasov kokosový olej. Odvar zo žihľavy je tiež dobrý.