Suchá pokožka hlavy

denjelka
22. aug 2018

Ahojte dievcata. Kukala som nejake temy ale vacsinou boli o detickach. Uz par tyzdnov mam po umyti hlavy strasne suchu kozu na hlave, ale len na tom mieste ako na foto. Nesvrbi ani neboli.ked to nakremujem, zmizne to na par dni ale po umyti hlavy je to spat. Skusala som dva sampony roznych znaciek a to iste. Poradite nejaky speci sampon, alebo nieco? ❤

asia83
22. aug 2018

@denjelka Treba ísť do lekárne a tam to ukázať, verím, že vám pomôžu. Aj mne zabral šampón z lekárne, keď som mala problémy s pokožkou na hlave.

manqua
22. aug 2018

Kozna lekarka, mala som podobne problemy az nakoniec z toho vznikol ekzem, dala mi zarabany sampon na vlasy, ktory sice trosku smrdi ale pomaha, umyvam si s nim hlavu raz tyzdenne 🙂

zuzkamargit
23. aug 2018

San Aktiv sampon

denjelka
autor
23. aug 2018

Dakujem baby za rady.skusim nejaky z tych samponov, skocim aj ku koznej ale momentalne som so zlomeninou doma 🙂

katmi
23. aug 2018

@denjelka ja som to mala zo zmeny šampónu.. po prejdení na ten predošlý sa mi to zas upravilo

yonce
23. aug 2018

@denjelka mala som podobny problem a mne na to zabral kokosovy olej. raz tyzdenne som si ho vmasirovala do pokozky hlavy a nechala posobit hodinku niekedy aj viac 🙂

doda818
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkamargit
27. aug 2018

@doda818 ale uz dost! Uz nam je vsetkym vo vsetkych forach, ze si sa zaregistrovala vo forever ☺️🤦🏻‍♀️. Ano aloe je super, ale nie vseliek z krajiny zazrakov.

12romi34
20. nov 2018
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

skus ten kokosový olej, alebo to miesto častejšie natierat nejaky dobrym kremom, aby bola pokožka vlačna