Sú to štípance od ploštice?

3. okt 2023

Ahojte ,bývame v byte už rok ,odkedy sme.ho kúpili..nechali sme si staré postele ale matrace sme si priniesli z predošlého podnájmu svoje ..Nikdy sme nemali žiaden problém ,ale posledné dva týždne som celá dostipaná .Mám po tele pupence ,vyzerajú ako štípance .Najprv som si myslela ,že to boli komáre ,nemáme na oknách sieťky a vetracky sú pootvarane ..niekedy sa stane ,že zasvietime ..
Mala som.dostipane celé chodidlá a ruky..teraz už aj zadok a celý trup .
Predtým ,ako sa to začalo diať som.nala asi týždeň nádchu a pozitívny covid test .
V posteli spím s malou dcérkou ,ta nemá žiadne štípance .
Je možné ,že by ploštice štipali iba mňa ?
Ospravedlňujem sa ,za anonymné pridanie diskusie ,ale je mi to dosť nepríjemné .
Sommz.rohonuz zúfalá .V noci som skúšala svietiť mobilom,ale nič som nevidela 😭

autor
3. okt 2023

Takto nejako vyzerajú tie štípance ,nejde mi to lepšie odfotiť samej.

zuzap33
3. okt 2023

Blcha

autor
3. okt 2023

@zuzap33 odkiaľ by sme nabrali blbchu ? Nemáme žiadne zvieratá ,ani tu žiadne neboli .A prečo by stipala len mňa ?

zuzap33
3. okt 2023

Napr autobus. Ja som tak doniesla pred polrokom. Presne takto som vyzerala, dva stipance vedla seba. A zacalo to nohami, tak vyssie. Na stvrtu noc som ju potvoru chytila. O polnoci po 2 hod stravenych na gauci, na ktorom spim

autor
3. okt 2023

No bohužiaľ ,blcha to nebude 😔😔😔 už som ich našla v postielnom prádle ...
Začína sa boj

dennissa16
3. okt 2023

Nie je dňa, aby tu nebol príspevok s plosticami. Mám pocit,že tie svine sú všade,nechápem odkiaľ sa berú… ☹
Pevne nervy

autor
3. okt 2023

@dennissa16 no 😔😔😔 je to hrozne .Nikdy som.si nemyslela ,že to niekedy zažijem 😭😭😭😭

hanaxxx
3. okt 2023

V postelnom pradle, myslis obliecky na vankusoch/paplon alebo plachta na matraci? I ak je zvlastne, ze mas stipance aj na prsiach a zadku, spis naha? Lebo zvycajne stipu casti tela ktore nie su ukryte pod oblecenim

autor
3. okt 2023

@hanaxxx to je zaujímavé ,lebo spím v legínach ..prsia má až tak nesokuju,keďže v noci ešte niekoľkokrát dojcim a nie vždy sa mi chce obliekať 😁
Posteľné prádlo myslím obliečky na mojom vankúši,aj obliečky v uložením priestore v posteli

hanaxxx
3. okt 2023

Fuha, tak dokonca cez leginy sa dostanu? Tak to je sila a vraj ze oni nemaju radi take stiesnene priestory, tak asi zmenili svoje spravanie. Inak vraj v Parizi maju obrovske problemy s plosticami teraz, tusim ze naozaj vsade je ta haved.

dennissa16
3. okt 2023

@hanaxxx ale že úplne všade. Minule na stene jedna pisala,že nové matrace maju a z ničoho nič plostice. Potom hneď na to, v skupine zdravotníkov, tiež rovnako fotky štípancov alebo či je to vysyp. Boli to stipance
No katastrofa 😫

autor
3. okt 2023

@hanaxxx neviem ,či zmenili správanie ,ale toto určite nie je blcha 😔
Nahá by som nikdy nespala teda ,mne je vždy zima ,niekedy spavam dokonca aj v mikine ..teraz by ma možno že aj zachránila ...

hanaxxx
3. okt 2023

Ach jaj, zelam ti, nech sa toho co najskor nadobro zbavite.

autor
4. okt 2023

@hanaxxx ďakujem 😊
Nikdy by mi nenapadlo ,že toto niekedy budem riešiť 😔😔😔.

20erika07
4. okt 2023

Mrzi ma to ,ja by som veeelmi panikarila, asi aj plakala 🙈 cim skor ist za domovnikom ak niekto taky u vas je a nech upozorni susedov , moze to byt celovchodovy problem. A volat firmu nech vsetky byty ,ktoré budu suhlasit, vystriekaju

autor
4. okt 2023

@20erika07 včera som si veru že aj poplakala .
Snáď sa to rychlo vyrieši 😔

hanaxxx
16. jan 2024

Zbavili ste sa tych potvor?

autor
19. jan 2024

Dva krát bola robena dezinsekcia..všetok stary nabytok sa vyhodil.Nateraz je klud ,ale bolo to naozaj strašné 😪