Sú to štípance?

kajda2211
31. aug 2024

Mala má takéto vyrážky / štípance po sebe, neviem čo to je. Do rána spí odokryta tak možno ju aj komár uštipol alebo tie malé mušky ale neviem na isto lebo nič v izbe nevidim. Ja spravím zakryta takže ja som dostipana není ale cítila som niektorý večer , keď som ešte svietila mobilom, taka malá muška mi sadla na mobil a za chvíľu som ju mala na líci a ustipla ma ale nemala som žiadnu vyrážku ....

dzescebuly
31. aug 2024

@kajda2211 posledná vyzerá ako kiahna

janage
31. aug 2024

@kajda2211 pozri ci to ma aj vo vlaskoch alebo hlavovej časti všeobecne. A ci sa tie vyrazky vyvijaju,ze vodicka je v tom pupenci. Ak áno, budú to na 99% kiahne.
Moja jedna mala aj molusky. Vyzerajú podobne, ale sú skôr na tele a viacero pri sebe. Ruky, bok trupu...

kajda2211
autor
1. sep 2024

@dzescebuly mi uz kiahne máme dávno za sebou ............

kajda2211
autor
1. sep 2024

@janage kiahne sú za nami .....

janage
1. sep 2024

@kajda2211 a mala veľký vysyp lebo môj manžel mal kiahne dvakrát a ak bol prvý priebeh mierny, vraj to vôbec nie je zriedkavé.
Ak mala normálny vysyp je to naozaj málo pravdepodobné. Má tam vodičku v tej vyrazke?

kajda2211
autor
1. sep 2024

@janage viem na 200% že kiahne máme za nami 😂😅 nemala ani kúsok miesta bez kiahni na tele bolo to niečo hrozne takže si dovolím povedať že kiahne mám v maličku. Nemá tam vodičku alebo možno aj hej ale nie veľa, nedá si to poriadne pozrieť. Ale je to zvláštne veľmi, dr mi povedala, že sa pri siedmej chorobe stretla už aj s takýmito vyrážkami tak ja neviem. Ale nemala žiadne iné príznaky

janage
1. sep 2024

@kajda2211 tak kiahne to nebudú, skus si pozrieť tie molusky ako vyzerajú