Sú hlieny v krku a sucho v ústach príznaky Covidu-19?

28. okt 2021

Viem.vsade sa píše o príznakoch...ale zo skúseností môžu byť len hlieny v krku a sucho v ústach?. Dik

dzulli1980
28. okt 2021

Nepísala si tu už včera? Môžu/nemusia ... ja mám podchvíľou sucho v krku, zahlienená som nonstop ... a Covid-19 nemám ... skús sa upokojiť a myslieť na niečo iné, zamestnaj sa niečím, prestaň sa sledovať ... psychická pohoda je základ, stres oslabuje imunitu.

elanor
28. okt 2021

mozu a nemusia. Ved si urob domaci test, alebo sa registruj na pcr.
Nie vsetko je covid. Stale este extuje chripka, zapal dutin, angina, viroza atd...

marianarem
28. okt 2021

Teraz koluje taka viroza, aj my sme to mali a viaceri v okoli, ze to zacne ako zadna nadcha, cize par dni len zatekaju hlieny. Neviem ci to je covid, ja som sa testovala 3x a negativne, ale len AG testami. Kazdopadne u kazdeho co poznam to skoncilo len v nose, mozno trochu kasel z toho zatekania.

elanor
28. okt 2021

@marianarem jop, presne nato som narazala... Decka zapalene dutiny, muz to chytil od nich, tiez zadna nadcha, a ja taky od nich, ale mne sa to vyburilo hlavne na hrdle - akutny zapal hrtana (nadcha iba trosku). Vsetci antigeny negativne. Ja som bola aj na pcr, a tiez negativny.

kinats
29. okt 2021

to by som mal covid uz cez 10 rokov kazdorocnu vykurovaciu sezonu.

marianarem
29. okt 2021

@elanor No my sme to mali všetci vrátane babky, malý 2 týždne, nešlo ani poriadne odsávať a mňa sa to drží už 3. týždeň. Kamoška včera písala, že presne to isté u nich a u jej sestry.

autor
29. okt 2021

@dzulli1980 písala ale nikto neodpisal

autor
29. okt 2021

@elanor robila som utorok a dnes domáci antigenovy a je negat ale všade čítam že byvaju falosne

autor
29. okt 2021

@kinats tak ja to mám 2 krat

autor
29. okt 2021

@marianarem a bol to covid?

marianarem
29. okt 2021

No podla troch AG testov nie, na PCR som nebola.

elanor
29. okt 2021

tak sa objednaj na pcr a budes mat istotu. Naco okolo toho tolko stresujes. Keby si sa objednala hned, miesto hladania vesteckej gule, uz si dnes rano / doobeda mohla mat termin, a mozno dnes vecer alebo zajtra rano vysledok.

autor
29. okt 2021

@elanor už som čakám termín a nic

cica8
29. okt 2021

Tak to ja mam covid 3 roky😃😃😃😃😃