Stupňujúce dlhodobé problémy so stolicou

28. dec 2023

Ahojte, som mladá baba (26rokov), už asi 3 roky ma trápia problémy so stolicou...doteraz som to neriešila keďže som to pripisovala k tomu že som mala komplikovaný cisársky rez...no avšak začalo sa to zhoršovať, stolicu mám aj 20xkrat za deň a dosť ma to obmedzuje, posledné dni mám aj strašne bolesti konečníka pri stolici a pocit ako by som sa úplne nevyprazdnila a behám na WC znova..stolicu mám takú ceruzkovitu....mal niekto niečo takéto podobné ? Ešte doplním že krv v stolici nemám..

zalka
28. dec 2023

Začni návštevou lekára, gastroenterologa. To môže byť vážnejšie aj autoimunitné ochorenie. A ceruzkovitá stolica, zrejme máš aj vnútorné hemeroidy a len objem ceruzky pustia von.

vanilkovazmrzka
29. dec 2023

Halo? Lekar nic??

guudy
29. dec 2023

Lekar. Hned po Novom roku. Po tolkych rokoch uz mas aj crevo znicene🙄. Mozu to byt vnutorne hemoroidy, pptravinova intolerancia, syndrom drazdiveho creva,ale aj rakovina hr. creva. Osobne si myslim, ze ak aj mas hemoroidy, tak to nebude jediny problem. Nechodila by si 20x denne na wc.

valiant
29. dec 2023

Smer vseobecny lekar, da ti vymenny listok a pojdes na gastro.
Moze to byt cokolvek, zbytocne vobec polemizovat. Neskusaj sa liecit sama a necakaj, ze sa to zlepsi same.