Strojček na zuby v neskoršom veku

verof
26. jan 2022

Ahojte potrebovala by som poradiť. Dali ste si niekto strojček na zuby v neskoršom veku? Mam 28 neviem či mám do toho ísť. Ak áno koľko vás vyšiel? Ako dlho ste ho nosili? Poprípade či máte nejakú skúsenosť s poľskými zubármi. Ďakujem pekne

kikiballa
26. jan 2022

@verof ja som nosila strojček po vysokej škole. Nosila som ho asi dva roky. A zuby mám ukážkové. Treba mať dobrého čelustného ortopéda a nebudeš ľutovať. Cenu si presne nepamätám. Strojček som riešila na splátky. Pri každej návšteve som priniesla dohodnutú sumu a za dva roky som ho splatila.

rusalinka
26. jan 2022

@verof ja som mala strojček od 34 do 36 rokov 🙂 A bola som blbá, že som do toho nešla skôr... Stálo ma ti síce veľa bolesti a peňazí (pred 5 rokmi to bolo cca 2000 €), ale neľutujem ani chvíľočku, čo som ho mala.

zuzanka.zuzu
26. jan 2022

@verof poľské neviem ale ukrajinské si veľmi chvália 🙂 cenu tiež neviem, v BA je v hodnote obličky 😀 a je to báječná vec ale za mňa len klasika, mne sa tie invisalgin nepáčia...

diamond007
26. jan 2022

@verof áno dala by som si či by som mala 15-20-30 či 40rokov. Niet nad krásny úsmev. Ak je to len malá nedokonalost tak by som neriešila, ak sa jedná vyslovene o dosť krivé zuby či predkus tak by som riesila

diamond007
26. jan 2022

@rusalinka tak o bolesti sa nedá hovoriť, je to subjektivne 😀 jasné že keď sa nastaví a dajú nové gumičky,tak to ťahá ale stojí to aj za to 🙂